shape

دوره آنلاین آموزش زبان کره ای

تخفیف *** 25درصدی *** دوره‌های آموزش زبان کره ای فلارایز برای ترم اول شروع شد!!

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

نام دوره
دوره آنلاین آموزش زبان کره ای
سطح
مبتدی تا پیشرفته
 • توضیحات دوره
 • اساتید دوره
 • سوالات متداول
 • نظرات

یادگیری یک زبان جدید و پرکاربرد می‌تواند باعث اتفاقات مختلفی شود و افراد را به موفقیت‌های زیادی برساند. بسیاری از افراد با اهداف مختلف تصمیم به یادگیری زبان کره‌ای می‌گیرند و آموزش خود را با کمک اساتید شروع می‌کنند. اگر آموزش زبان کره‌ای با مدرسان متخصص و متبحر صورت گیرد قطعاً نتیجه پیش رو بسیار مطلوب خواهد بود. از این رو آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز تصمیم گرفته است تا دوره آموزش زبان کره‌ای را با بهترین کیفیت در اختیار افراد مشتاق و هدفمند قرار دهد. 

 

آموزش آنلاین زبان کره ای

دوره آموزش زبان کره‌ای فلارایز به صورت آنلاین 

پیدا کردن یک دوره آموزش آنلاین زبان کره‌ای با کیفیت، چندان کار راحتی نیست. بخصوص اینکه فضای برگزاری کلاس به گونه‌ای باشد که تمامی افراد در هر کجای دنیا بتوانند از آن استفاده کنند. در آکادمی آنلاین زبان خارجی فلارایز آموزش آنلاین زبان کره‌ای با کیفیت بسیار بالا ارائه می‌شود به گونه‌ای که در این دوره از تمامی اساتید مجرب و هم چنین کارشناسان آموزش زبان کره‌ای استفاده می‌شود. برگزاری کلاس‌ها بصورت آنلاین در فضای پلتفرم اختصاصی موسسه و زیر نظر پشتیبانان آموزشی سبب شده تا اکثر افراد به راحتی از اقصی نقاط دنیا در این دوره شرکت کنند.

ویژگی‌های دوره آنلاین آموزش زبان کره‌ای فلارایز 

ویژگی‌های موجود در هر دوره نشان دهنده ارزش آن است. به بیانی دیگر هر چقدر در یک دوره، ویژگی‌های مثبت دیده شود بی شک ارزش آن بالاتر خواهد بود چراکه این موضوع نشان می‌دهد به چه میزان یک دوره با برنامه ریزی دقیق و اصولی انجام شده است. در آکادمی آنلاین فلارایز تمامی دوره‌های زبان کره‌ای با کمک کارشناسان و اساتید طراحی شده است به همین دلیل از ویژگی‌های مثبت بسیاری بهره‌مندند. 
مهم‌ترین ویژگی که در آکادمی آنلاین زبان خارجی فلارایز به وضوح دیده می‌شود در خصوص کیفیت آموزش کلاس‌ها است. آموزش‌ها با جدیدترین تکنیک‌های آموزشی صورت می‌گیرد و به همین دلیل روش‌های آموزش بسیار نوین و جذاب هستند. 
در دوره آموزش زبان کره‌ای تنها از اساتیدی استفاده می‌شود که دارای مدارک معتبر بین‌المللی هستند و همچنین تجربه چندین ساله در آموزش دارند. در فلارایز از بهترین اساتید کشور برای آموزش زبان کره‌ای استفاده می‌شود و به هیچ عنوان از افراد مبتدی و بی تجربه در برگزاری دوره‌های آموزش‌ زبان کره‌ای استفاده نخواهد شد. 
دوره‌ها به صورت آنلاین و با استفاده از بهترین ابزارها و برنامه‌های پیشرفته دنیا برگزار می‌شوند تا تمامی افراد علاقه‌مند بتوانند در این دوره‌ها شرکت کنند. به این صورت برقراری ارتباط بسیار ساده و یادگیری بسیار پرقدرت‌تر است. 
در دوره‌های آموزش آنلاین کره‌ای آکادمی فلارایز، جلساتی به نام جلسات پشتیبانی وجود دارد که زبان آموزان انتقادات و مشکلات خود را مطرح می‌کنند . به این صورت ارتباط زبان‌آموزان با اساتید و اعضای تیم راحت‌تر و بدون مشکل خواهد شد و همین امر باعث افزایش کیفیت کلاس‌ها می‌شود. 

در ادامه ویژگی‌های دوره آموزش زبان کره‌ای را بصورت دقیق‌تر بررسی می‌کنیم:

 • برگزاری کلاس‌های آنلاین با استفاده از پلتفرم اختصاصی موسسه که امکان شرکت در این کلاس‌ها را برای تمامی زبان‌آموزان از سراسر دنیا فراهم کرده است. 
 • استفاده از بهترین و مجرب ترین اساتید Native زبان مقیم خارج از کشور
 • مکالمه محور بودن کلاس‌های آموزشی
 • متخصص برگزاری دوره‌های آموزش زبان به کودکان و افراد مسن
 • پشتیبانی و مشاوره‌های آنلاین 24 ساعته 
 • آزمون تعیین سطح آنلاین 4 مهارتی
 • نظارت تمام‌ وقت بر روی کیفیت برگزاری کلاس‌های آنلاین
 • برگزاری کلاس‌های آنلاین با کیفیت چندین برابری نسبت به کلاس‌های حضوری
 • ارسال اساتید درب منزل و یا محل کار زبان‌آموزان

آموزش آنلاین زبان کره ای

دوره‌های مختلف آموزش زبان کره‌ای در فلارایز 

به منظور شرکت در کلاس آنلاین زبان کره‌ای ابتدا باید دوره موردنظر را انتخاب کرد. شرکت در دوره بستگی به هدف زبان‌آموز دارد. در واقع هرکس با توجه به اهداف و آمال خود، دوره مورد نظر را انتخاب می‌کند. در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز دوره‌های آموزش زبان کره‌ای در طرح‌های مختلف طراحی شده‌اند به گونه‌ای که هر شخص بتواند دوره مناسب خود را برگزیند. 
کارشناسان آموزش زبان کره‌ای در آکادمی فلارایز برای راهنمایی دقیق زبان‌آموزان جلسات مشاوره‌ای را قبل شروع هر ترم برگزار می‌کنند تا افراد بتوانند دوره مناسب خود را انتخاب کنند.

تقویت مهارت‌های چهارگانه در آموزش زبان کره‌ای 

برای یادگیری اصولی و تسلط کامل به زبان کره‌ای لازم است که مهارت‌های چهارگانه این زبان تقویت شوند. هر چهار مهارت بر یکدیگر بصورت مستقیم تاثیر گذارند. مهارت‌های چهارگانه شامل صحبت کردن، گوش دادن، خواندن و نوشتن است. برای هر یک از این مهارت‌ها باید از منابع معتبری کمک گرفت تا یادگیری زبان کره‌ای به صورت اصولی انجام شود. در آکادمی آنلاین فلارایز، مدرسان برای تقویت هر یک از این مهارت‌ها منابعی را در نظر گرفته‌اند، به طور مثال برای ارتقاء مهارت گوش دادن، پادکست‌های کره‌ای و ویدئوهای کوتاه، منابعی برای تقویت این مهارت است. در آکادمی فلارایز مبنای تمامی دوره‌ها تقویت هر چهار مهارت چهارگانه است که با روش‌های مختلف صورت می‌گیرد.

سطوح مختلف آموزش زبان کره‌ای 

متقاضیان برای شروع یادگیری زبان کره‌ای ابتدا باید تعیین سطح گردند. در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز، تعیین سطح قبل از شرکت در دوره صورت می‌پذیرد تا مشخص شود که زبان‌آموز در کدام سطح قرار گیرد. دوره‌های آموزشی این زبان برای هر سن و سطح متفاوت است.
در آکادمی آنلاین فلارایز برای خردسالان، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان سطوح مختلفی وجود دارد که هر شخص ابتدا باید در سطح مناسب خود قرار گیرد.

کلاس زبان کره‌ای فلارایز مناسب چه کسانی است؟ 

محدودیت زبان‌آموزان کره‌ای سبب شده تا بسیاری از کلاس‌های آموزشی این زبان تنها برای افراد یک گروه سنی خاص برگزار شوند. در صورتی که در آکادمی آنلاین فلارایز برای هر گروه سنی، سطوح مختلفی وجود دارد و افراد علاقه‌مند می‌توانند در آن شرکت کنند؛ بنابراین هیچ گونه محدودیت سنی برای شرکت در دوره آموزش زبان کره‌ای وجود ندارد و تمامی افراد مشتاق به یادگیری این زبان می‌توانند در دوره‌های آنلاین فلارایز شرکت کنند. 

منابع کلاس آموزش زبان کره‌ای در فلارایز 

زبان کره‌ای جزء یکی از زبان‌های مهم دنیا محسوب می‌شود که افراد از یادگیری آن استقبال زیادی می‌کنند. منابع استفاده شده در یادگیری این زبان بسیار حائز اهمیت است به خصوص برای افرادی که بار اول است که در حال یادگیری این زبان هستند و یا به عبارتی دیگر به تازگی یادگیری این زبان را شروع کرده‌اند. کتاب‌های زیادی برای یادگیری زبان کره‌ای وجود دارند اما تنها برخی از آنها دارای اعتبار و ارزش هستند. آکادمی فلارایز با کمک اساتید کره‌ای و کارشناسان آموزشی خود، این منابع مهم و معتبر را از منابع بی کیفیت جدا کرده و در آموزش‌های ارائه شده تنها از آنها استفاده می‌شود. در ادامه به برخی از کتاب‌های مورد استفاده در آموزش زبان کره‌ای فلارایز اشاره می‌کنیم:

 • Korean From Zero
 • My Korean  
 • Korean: a grammar and workbook

البته در آکادمی فلارایز منابع ارائه شده در سطوح و دوره‌های مختلف متفاوت است و در هر گروه متناسب با رده سنی و سطح دانش زبان‌آموزان، منابع مشخص می‌شود. 

هزینه آموزش زبان کره‌ای در فلارایز 

هزینه کلاس‌های زبان کره‌ای از دسته مواردی است که برای اکثر زبان‌آموزان دارای اهمیت ویژه‌ای است. آکادمی آنلاین فلارایز تمام سعی خود را کرده که در کنار ارائه خدمات با کیفیت، هزینه مناسبی را تعیین کند تا تمامی افراد در هر شرایطی که هستند بتوانند در این دوره‌های آموزشی زبان کره‌ای شرکت کنند. البته مقدار هزینه آموزش با توجه به پارامترهای موجود در هر سطح و دوره مشخص می‌شود. به طور مثال ساعات کل تدریس، میزان تجربه استاد و ... در تعیین هزینه دوره دخیل هستند. 
برای اطلاعات بیشتر از هزینه کلاس‌های آنلاین فلارایز می‌توانید با اعضای تیم آکادمی فلارایز در تماس باشید تا هزینه دوره مدنظر را با اطلاعات دقیق در اختیار شما قرار دهند.

آموزش آنلاین زبان کره ای

نظر خود را ثبت کنید

با ثبت نظر خود ما را در ارائه خدمات بهتر ارائه دهید.

نظرات کاربران

هیج نظری ثبت نشده‌است

سوالات متداول

تسلط نسبی به زبان کره ای به سطح ابتدایی زبان آموز، قدرت یادگیری او و مدت زمانی که برای یادگیری زبان وقت می‌گذارد، بستگی دارد. ولی عموما برای کسانی که سرعت یادگیری معمولی دارند و دانش قبلی از زبان کره ای ندارند، حدودا 9 ماه ( 5 ترم) مورد نیاز است.

با قاطعیت می‌توانیم اعلام کنیم که با توجه به زیرساخت‌های آکادمی فلارایز که منحصرا برای برگزاری کلاس‌های آنلاین طراحی شده است، کیفیت کلاس‌های آنلاین چندین برابر بیشتر از کلاس‌های حضوری است. در آکادمی فلارایز، کلاس‌ها با استفاده از پلتفرم اختصاصی خود موسسه؛ تعداد نفرات پایین در هر کلاس (حدودا 6 نفر) برگزار می‌شود. همینطور برای هر کلاس یک پشتیبان اختصاصی که ناظر بر کیفیت و روند برگزاری جلسات است درنظر گرفته شده است.

هر ترم شامل 20 جلسه و هر جلسه 1 ساعت است و در هفته 3 جلسه کلاس برگزار می‌شود. هر ترم تقریبا 1 ماه و 3 هفته زمان میبرد تا به پایان برسد. (البته تمام این مدت زمان تقریبی است و می‌تواند بسته به زبان آموزان و نیاز آن‌ها سریع‌تر نیز برگزار شود)

دوره های مشابه فلارایز