shape

آموزش زبان انگلیسی به کودکان

یادگیری زبان در رده‌های سنی کم مانند خردسال و کودک دارای اهمیت زیادی است. کودکان باتوجه‌ به آمادگی ذهنی بالایی که دارند، به سرعت قادر به یادگیری و هم چنین استفاده از مفاهیم هستند. نکته‌ای که وجود دارد آن است که باید آموزش زبان انگلیسی به کودکان طبق اصول علمی و تخصصی صورت گیرد.

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

نام دوره
آموزش زبان انگلیسی به کودکان
سطح
مبتدی تا پیشرفته
  • توضیحات دوره
  • اساتید دوره
  • سوالات متداول
  • نظرات

اولین گام در روند آموزش زبان به کودکان و خردسالان در کنار رعایت اصول علمی و تخصصی، یادگیری همراه با سرگرمی است به‌گونه‌ای که کودک مشتاق به ادامه یادگیری شود. هیچ شکی نیست که اساتید و نحوه آموزش به آنها نقش مهمی را در رعایت این اصول ایفا می‌کند. به همین دلیل است که آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز می‌کوشد تا اساتید مجرب و ماهر را به منظور آموزش به کودکان انتخاب کند.

امروزه، بدلیل مشکلات زیادی که حضور در کلاس‌های آموزشی ایجاد می‌کند از جمله اتلاف وقت، ایجاد خطرات احتمالی مسیر رفت و برگشت برای کودکان و وجود بحران بیماری کورونا، والدین اکثریت کودکان تمایل به ثبت نام فرزندانشان در کلاس‌های آنلاین دارند. از طرفی برخی از کودکان و خردسالان به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارند، نمی‌توانند به صورت حضوری در مراکز معتبر آموزشی شرکت کنند و یا برای شرکت در کلاس‌های زبان خارجه می‌بایست مسافت طولانی را طی کنند تا به آکادمی مورد نظر خود دست یابند.

این امر گاهی غیرممکن و غیر منطقی است به همین دلیل آکادمی آنلاین زبان خارجی فلارایز دوره‌های آموزشی خود را به صورت آنلاین طراحی کرده است که فراتر از یک ارتباط ویدئویی است و کیفیتی چندین برابر کلاس‌های حضوری دارد.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان

دوره آموزش زبان انگلیسی خردسالان در فلارایز

آموزش زبان انگلیسی به کودکان و خردسالان در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز از سن 3 سال تا 12 سال طراحی شده است. در واقع هر کدام از این کودکان در رده‌های سنی خود قرار می‌گیرند. به این صورت، هم با کودکان هم سن خود معاشرت خواهند داشت و هم اینکه مطالب آموزشی مرتبط با سن خود را دریافت می‌کنند.

در آکادمی فلارایز روش تدریس به کودکان و خردسالان با افراد بزرگسال و نوجوان کاملاً متفاوت است. برخی از شیوه‌های آموزشی که در پکیج‌ها و دوره‌های کودکان و خردسالان وجود دارد شامل موارد زیر است:

آموزش با شعر و موسیقی:

آموزش زبان انگلیسی با شعر و موسیقی‌های منتخب توسط متخصصین آموزشی از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد آکادمی آنلاین فلارایز است که روند یادگیری کودکان را تسریع می‌کند. کودکان با استفاده از شنیدن شعر و موسیقی لذت زیادی را می‌برند و بدون آنکه آگاه باشند از طریق شعر و موسیقی مطالب آموزشی زبان را به آسانی دریافت خواهند کرد. موسیقی‌هایی که در این دوره‌ها برای کودکان و خردسالان پخش می‌شود همگی طراحی شده توسط اساتید حرفه‌ای و مجرب است تا به این روش راحت‌تر بتوانند با زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنند.

تمرین با بازی و سرگرمی:

آموزش زبان انگلیسی با بازی و سرگرمی‌های مختلف به کودکان و خردسالان از فعالیت‌هایی است که آکادمی آنلاین فلارایز هر روزه انجام می‌دهد. بازی و سرگرمی از مواردی است که کودکان می‌توانند در حین لذت بردن مهارت‌هایی را نیز کسب کنند. بهترین روش برای درک یک مطلب و ماندگار شدن آن تمرین است. تمرین با بازی و سرگرمی یک راه اصولی و علمی برای یادگیری زبان انگلیسی در کودکان به صورت غیر مستقیم است. منظور از غیر مستقیم بودن آموزش، آن است که کودکان بدون آنکه متوجه شوند در مسیر یادگیری قدم گذاشته اند، مطالب جدیدی را دریافت می‌کنند. به این صورت مقاومتی در برابر یادگیری مفاهیم جدید نخواهند داشت و مشتاقانه به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی به کودکان

فلارایز و آموزش زبان انگلیسی به کودکان

آموزش زبان انگلیسی به کودکان در هر سنی دارای قواعد و اصول خاصی است. در واقع در هر سنی، کودک نیاز دارد که به روش مخصوص خود یادگیری زبان را دریافت کند.

آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز آموزش زبان به کودکان را به دو بخش تقسیم کرده است. بدین شکل که افراد بین 3 تا 7 سال جزو گروه سنی خردسالان و افراد با رده سنی 8 تا 12 سال جزو کودکان محسوب می‌شوند از این رو هر کدام مطالب آموزشی مخصوص به خود را دریافت خواهند کرد.

دپارتمان آموزش آنلاین زبان انگلیسی در آکادمی فلارایز سعی می‌کند تا در ارتقا روش‌های مختلف آموزشی به این گروه حساس نقش مهمی را ایفا کند به همین دلیل دوره‌های خود را به‌گونه‌ای طراحی کرده است که بهترین بازدهی را برای کودکان داشته باشد.

تفاوتی که فلارایز با دیگر مؤسسات دارد:

• استفاده از اساتید مجرب و حرفه‌ای

• پشتیبانی مداوم آموزشی

• طراحی آموزش زبان انگلیسی آنلاین متناسب با هر رده سنی

• نظارت همه‌جانبه بر روی کلاس‌ها و برگزاری دوره‌ها

این موارد و موارد دیگر باعث می‌شوند که کلاس‌های آنلاین فلارایز چندین برابر باکیفیت‌تر از کلاس‌های حضوری موسسات دیگر برگزار شوند و در نهایت بازدهی بیشتری داشته باشند. اشتیاق کودکان در یادگیری زبان انگلیسی بسیار پر اهمیت است. در واقع هدف آکادمی آنلاین فلارایز تنها آموزش نیست، بلکه افزایش اشتیاق کودکان است. قطعاً اگر این امر در آموزش دخیل باشد کودکان ما به هیچ عنوان از یادگیری زبان منصرف نمی‌شوند.

کودکانی که از قبل، آموزش زبان انگلیسی را در خانه و یا مدرسه دریافت کرده‌ اند، می توانند با استفاده از پنل تعیین سطح آنلاین آکادمی فلارایز سطح خود را مشخص کنند. این مورد یکی دیگر از مزیت های آکادمی فلارایز محسوب می شود.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان

سطوح مختلف دوره آموزش زبان انگلیسی به کودکان

انتقال مفاهیم به هر کودک متناسب با سنی که دارد متفاوت است. از طرفی کتاب‌هایی هم که برای هر سن طراحی و تدریس می‌شود یکسان نیست. در واقع یادگیری مطالب در کودکان و خردسالان متناسب با دوره‌ای که در آن قرار می‌گیرند کاملاً متفاوت است. آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز آموزش زبان به کودکان و خردسالان را به دو بخش تقسیم کرده است. افرادی که فاصله سنی 3 تا 7 سال دارند در یک دوره و فاصله سنی 8-12 سال در دوره‌ای دیگر قرار خواهند گرفت.

کودکان وقتی در محیطی قرار بگیرند که هم سن و سالان خود را در آنجا ببینند قطعاً ارتباط بهتری را برقرار خواهند کرد. به این صورت بازدهی افزایش می‌یابد و کودکان با رده‌های سنی خود آموزش را با اشتیاق شروع می‌کنند. آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز به گونه‌ای دوره‌های سطوح مختلف را طراحی کرده است که به دور از روش‌های خشک و سنتی باشد.

مؤسسه فلارایز با استفاده از روش‌های سرگرم کننده و هم چنین مطابق با علایق این رده سنی باعث رشد چشمگیر مهارت‌های کودکان و خردسالان می‌شود. این دوره مناسب برای تمامی کودکان و خردسالان است مخصوصا کسانی‌که نسبت به یادگیری علاقه‌ای نشان نمی‌دهند. چراکه این دوره آموزشی همراه با روش‎‌های نوینی صورت می‌گیرد که کودکان متوجه سختی آموزش نخواهند شد.

منابع آموزشی زبان انگلیسی برای خردسالان و کودکان

میزان اطلاعاتی که به کودکان و خردسالان انتقال داده می‌شود می‌بایست متناسب با درک و فهمشان باشد. از این رو کتاب‌هایی که به آنها تدریس می‌شود تنها مخصوص یک سن است. آکادمی فلارایز با تقسیم کودکان و خردسالان که در دو بخش هستند، منابع و کتب آموزشی متفاوتی را عرضه می‌کند.

افرادی که بین 3-7 سال دارند در رده سنی خردسال و کتاب jolly phonics را دریافت می‌کنند که متناسب با آنها اموزش داده خواهند شد و افرادی که بین 8-12 سال دارند جزو کودکان و از کتب family and friends استفاده می‌کنند. تمامی کتبی که به کودکان و خردسالان ارائه می‌شود همراه با فلش کارت‌های مرتبط آموزشی است که به یادگیری هرچه بهتر آنان کمک می‌کنند. فلش کارت‌ها با بکارگیری حافظه تصویری کودکان و خردسالان سبب می‌شوند تا مفاهیم را بهتر درک کنند.

کتاب‌های عرضه شده به این گروه در آکادمی آنلاین فلارایز جزو برترین و پراستفاده‌ترین کتاب‌های آموزشی است. متدهای آموزش داده شده در این کتاب‌ها متناسب با رده‌ سنی آنان است. مجموعه‌های family and friends و jolly phonics یک مجموعه کامل برای آموزش زبان انگلیسی در کودکان و خردسالان است. موضوع‌هایی که در این کتاب‌ها مطرح می‌شود برای کودکان بسیار جذاب است.

تفاوت‌های آموزش زبان انگلیسی به کودکان

تعلیم و تدریس زبان انگلیسی به کودکان که هنوز مدرسه نرفته‌اند و زبان مادری خود را به خوبی یاد نگرفته‌اند شاید امری سخت و چالش برانگیز باشد. خردسالانی که هنوز مدرسه نرفته‌اند در مقایسه با کودکانی که به مدرسه رفته‌اند قطعاً از دقت پایین‌تری برخوردار هستند از این رو آموزش زبان انگلیسی به این گروه از افراد از حساسیت بالایی برخوردار است. آموزش به خردسالان و کودکان دارای اصول و قواعد خاصی است که فقط اساتید متخصص آموزش به کودکان قادر به بکارگیری این موارد هستند و رعایت این نکات هنگام آموزش به کودکان و خردسالان سبب می‌شود تا روند یادگیری این افراد آسان‌تر شود.

آموزش پویا در کودکان و خردسالان روشی مؤثر است که آن‌ها را به طور کامل مشغول پروسه یادگیری زبان می‌کند در صورتی‌که در کودکان با رده‌های سنی بالاتر به دلیل داشتن دقت بالاتر، اندکی متفاوت است. در کودکان در رده‌های سنی پایین‌تر آموزش باید بگونه‌ای باشد که همه حواس پنج‌گانه‌شان در زمان آموزش درگیر شوند تا بتواند تمام حواس خود را جذب آموزش‌های غیر مستقیم کنند.

خواندن آواز، موزیک، حرکات موزون، تفریح، ویدئوهای جذاب، ساختنی‌های دستی، استفاده از کارت‌های رنگی متفاوت و مسابقه در هر رده سنی کاملاً متفاوت است. در واقع اساتید با توجه به تجربه و دانشی که دارند موضوع مورد علاقه کودکان در هر رده سنی را پیدا کرده و متناسب با ان موسیقی، ویدئو و مسابقه و... اجرا می‌کنند.

این روش‌ها علاوه بر اینکه کودکان را ترغیب به یادگیری می‌کند بلکه مشتاق‌تر خواهد کرد که این آموزش و یادگیری را ادامه دهند. این موارد و تفاوت‌هایی که آموزش زبان انگلیسی برای هریک از گروه‌های سنی مختلف دارد عواملی هستند که هر روزه در کلاس‌های آنلاین فلارایز رعایت می‌شوند تا کودکان به راحتی روند یادگیری خود را بگذرانند.

دوره آموزش آنلاین انگلیسی به کودکان در فلارایز با بیشترین دقت طراحی شده است تا کودکان در هر سن بتوانند دوره‌های آموزشی مورد نیاز را کسب کنند.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان

نظر خود را ثبت کنید

با ثبت نظر خود ما را در ارائه خدمات بهتر ارائه دهید.

نظرات کاربران

هیج نظری ثبت نشده‌است

سوالات متداول

دوره های مشابه فلارایز