shape

آموزش مکالمه زبان چینی آنلاین

مهارت مکالمه یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها در یادگیری زبان جدید و برقراری ارتباط با مردم سایر کشورهاست. در مجموعه آموزشی فلارایز در کنار استادان باتجربه و زبده و همراه با منابع ارزشمند، زبان چینی را بصورت مکالمه محور یاد می‌گیرید و می‌توانید به راحتی با افراد چینی‌زبان ارتباط برقرار کنید.

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

نام دوره
آموزش مکالمه زبان چینی آنلاین
سطح
مبتدی تا پیشرفته
  • توضیحات دوره
  • اساتید دوره
  • سوالات متداول
  • نظرات

بزرگترین مزیت یادگیری زبان چینی این است که به شما امکان می‌دهد کشور مسحورکننده چین را به راحتی کشف کنید. با یادگیری مهارت مکالمه زبان چینی (هر چقدر هم محدود)، مردم محلی در سفر به این کشور، از شما به خوبی استقبال خواهند کرد.
برای مکالمه به این زبان در هر سطحی، نیاز به یادگیری تمام کارکترهای زبان چینی ندارید؛ بلکه با تعداد حروف کمتر نیز می‌توانید یک مکالمه عادی و ساده داشته و منظور خود را برسانید. حال که تصمیم خود را برای یادگیری مکالمه زبان چینی گرفته‌اید، خوب است که آموزش خود را از همین امروز و هر کجای کشور که هستید، در کلاس‌های آنلاین فلارایز شروع کنید.

آموزش مکالمه زبان چینی فلارایز

آموزش آنلاین مکالمه زبان چینی فلارایز

با وجود کلاس‌های آنلاین یادگیری زبان چینی، دیگر نیازی نیست مسافت‌های طولانی را از خانه تا آموزشگاه طی کنید ‌و زمان ارزشمند خود را در طول مسیر از دست بدهید. شرکت در کلاس‌ مکالمه زبان چینی، اعتماد به نفس شما را بالا ‌می‌برد.
بدین ترتیب می‌توانید با معلم و سایر همکلاسی‌های خود، درباره موضوعات مختلف تعامل داشته باشید. آکادمی فلارایز این اطمینان را می‌دهد که کلاس‌های آنلاین و از راه دور مکالمه به زبان چینی، با کیفیت بالایی برگزار شوند و هیچ گونه مشکلی در روند آموزش پیش نیاید. همچنین زبان‌آموزان در طول دوره‌های آموزشی برای افزایش انگیزه و حل مشکلات خود، از مشاوره‌های رایگان و پشتیبانی 24 ساعته مجموعه فلارایز برخوردار خواهند بود.

اهمیت مهارت مکالمه در زبان چینی

در حال حاضر به دلیل افزایش حضور پررنگ چین در دنیای تجارت، زبان این کشور نیز به عنوان یک زبان مهم در سراسر جهان در نظر گرفته می‌شود. چینی‌ها در بسیاری از مشاغل و صنایع در سراسر جهان مشارکت دارند؛ بنابراین اگر می‌خواهید شانس کار یا تجارت خود را در دنیا افزایش دهید، بهتر است که زبان چینی را به عنوان زبان دوم انتخاب کنید.
زبان چینی در بسیاری از مناطق مانند پکن و سنگاپور صحبت می‌شود. از این رو برای داشتن یک سفر سرگرم‌کننده و البته راحت به مناطق چینی‌زبان، بهتر است مکالمه به این زبان را یاد بگیرید. علاوه بر این با یادگیری زبان محلی، برقراری ارتباط با مردم محلی برای شما آسان‌تر و جذاب‌تر می‌شود.
در کشور چین فرصت‌های زیادی برای تحصیل افراد خارجی در دانشگاه‌های بزرگ فراهم است. اولین قدم برای اخذ پذیرش از این دانشگاه‌ها، یادگیری زبان چینی است. هر چه به مکالمه چینی مسلط‌تر باشید، اعتماد به نفس بیشتری برای شرکت در کلاس‌ها و زندگی در چین خواهید داشت.
یادگیری زبان چینی بهترین فرصت‌ها را برای تحصیل و کار در چین، برخی کشورهای چینی‌زبان و حتی بعضی شرکت‌های بزرگ در دنیا به شما ارائه می‌دهد. اکنون می‌توانید دوره‌های آموزش مکالمه زبان چینی را در آموزشگاه فلارایز با بهترین معلمان بگذرانید و به بالاترین سطح تسلط مکالمه در این زبان برسید. کلاس‌های زبان چینی در این مجموعه، بیشتر به منظور افزایش مهارت‌های زبانی و مکالمه برگزار می‌شوند.

مدت زمان دوره مکالمه زبان چینی در فلارایز

زبان چینی به عنوان یکی از سخت‌ترین زبان‌ها برای یادگیری، به عنوان زبان دوم محسوب می‌شود. اما سخت بودن زبان چینی به این معنی نیست که تسلط به آن اصلا امکان‌پذیر نباشد، فقط یادگیری مکالمه به این زبان نسبت به سایر زبان‌ها، کمی بیشتر زمان می‌برد.
تسلط بر مکالمه، مستلزم تمرین زیاد و برنامه‌ریزی دقیق و پایبندی به آن است. از این رو آموزشگاه فلارایز با برنامه‌ریزی دقیق، زبان‌آموز را در زمانی مشخص، به حدی از تسلط بر زبان چینی می‌رساند.
این مجموعه، زبان‌آموز را با زبان چینی درگیر کرده و با ایجاد انگیزه برای او، به پروسه یادگیری سرعت می‌دهد. با این حال مدت زمانی که طول می‌کشد بتوانید روان و راحت صحبت کنید، به مواردی همچون سطح فعلی شما، میزان علاقه، پیگیری و انجام منظم تمرینات بستگی دارد.

آموزش مکالمه زبان چینی فلارایز

دوره مکالمه زبان چینی فلارایز مناسب چه کسانی است؟

نمی‌توان محدودیتی برای شرکت‌کنندگان در کلاس‌های آنلاین زبان چینی قائل شد. کلاس‌های آنلاین فلارایز برای تمام افرادی که قصد دارند در مدت زمان مشخصی به سطحی از تسلط به مکالمه زبان چینی برسند، محیطی مناسب فراهم می‌کند.
با هر هدفی که دارید (چه کاری، چه سفر و حتی برقراری ارتباط با افراد چینی‌زبان) می‌توانید در دوره‌های آموزش مکالمه به زبان چینی کسب تجربه کرده و با کمک منابع مختلف و استادان مجرب، به راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن، به زبان چینی صحبت کنید.

پیش‌نیازهای دوره مکالمه آموزش زبان چینی

معمولا افراد علاقه‌مند به یادگیری یک زبان جدید، قبل از روبرو شدن با کلمات و قوانین گرامری آن، یک تحقیق جامع در مورد زبان مورد نظر خود می‌کنند تا پیش‌زمینه‌ای کلی داشته باشند. با این حال آکادمی فلارایز، مکالمه به زبان چینی را از صفر تا صد و به طور کامل آموزش می‌دهد.
بنابراین حتی اگر کوچکترین پیش زمینه‌ای درباره زبان چینی ندارید. نگران نباشید. در کلاس مکالمه به زبان چینی فلارایز، تمام نکات و ریزه‌کاری‌های این زبان را به خوبی توسط استادان زبان چینی یاد می‌گیرید. 

منابع و روش های تقویت مهارت مکالمه در دوره فلارایز

انواع منابع اصلی برای یادگیری سریع مکالمه، توسط تیم استادان، و مشاوران فلارایز تنظیم شده‌اند. این منابع شما را کاملا علمی و کاربردی، به هدفتان می‌رسانند. بدین ترتیب دیگر در انبوه منابع مختلف و متفرقه سردرگم نمی‌شوید.
ما در این مجموعه دقیقا می‌دانیم که چه منابعی در تقویت مهارت صحبت کردن به زبان چینی موثرتر هستند. استادان فلارایز علاوه بر منابع اصلی، با توجه به سطح زبان‌آموز از بهترین منابع کمک‌آموزشی نیز برای پیشرفت در مکالمه به زبان چینی کمک می‌گیرند.
تمام منابع منتخب کلاس مکالمه به زبان چینی، به طور کامل و دقیق، توسط استادانی که سالهاست تجربه تدریس دارند، آموزش داده می‌شود. برخی از بهترین منابع زبان چینی در فلارایز، عبارتند از:

  • Chinese 345
  • Learn to speak Chinese
  • Integrated Chinese Character Workbook
  • Barrons Chinese language and culture
  • Reading and Writing Chinese

آموزش مکالمه زبان چینی فلارایز

instructor

مهسان صدوقی

زبان چینی را در موسسات معتبر (موسسه کنفسیوس) زیر نظر اساتید مجرب و نیتیو آموختم و پس از شرکت در دوره تربیت مدرس زبان چینی دانشگاه شهید بهشتی و کسب مدرک TTC به تدریس زبان چینی پرداختم.

instructor

محدثه پهلوان

فارغ التحصیل برتر کارشناسی زبان چینی از دانشگاه شهید بهشتی و کارشناس ارشد آموزش زبان با بیشتر از 3 سابقه تدریس و ترجمه زبان چینی در موسسات مختلف

instructor

نوشین چیت ساز

بیشتر از 3 سال است که بصورت حرفه ای در حوزه آموزش زبان چینی فعالیت می‌کنم.

نظر خود را ثبت کنید

با ثبت نظر خود ما را در ارائه خدمات بهتر ارائه دهید.

نظرات کاربران

هیج نظری ثبت نشده‌است

سوالات متداول

این دوره با تمرکز بر مهارت مکالمه طراحی شده است که با تقویت دو بخش دستور زبان و دایره لغات و همچنین ارتقا مهارت‌های خواندن، گوش دادن و نوشتن باعث پیشرفت مهارت مکالمه می‌شود.

از آن‌جایی که این کلاس‌ها کاملا مکالمه محور هستند، از همان ترم اول، چهارچوب و زیربنای مکالمه به زبان چینی ساخته می‌شود. اما برای تسلط نسبی به مکالمه این زبان حداقل 7 ماه زمان مورد نیاز است.

زبان‌آموز باید حداقل سطح A1 زبان چینی را گذرانده باشد تا بتواند در کلاس‌های تقویت مهارت مکالمه شرکت کند.

دوره های مشابه فلارایز