shape

دوره آنلاین آموزش زبان چینی

از آنجایی که چین یکی از مهم‌ترین قطب‌های اقتصاد جهان است، علاقه مندان به یادگیری این زبان روز به روز بیشتر و بیشتر شده.شما در آکادمی فلارایز همراه با اساتید متخصص تجربه ای منحصر به فرد در آموزش زبان چینی را کسب می‌کنید و به راحتی با چینی زبانان ارتباط برقرار خواهید کرد.

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

نام دوره
دوره آنلاین آموزش زبان چینی
سطح
مبتدی تا پیشرفته
 • توضیحات دوره
 • اساتید دوره
 • سوالات متداول
 • نظرات

متقاضیان یادگیری زبان چینی با اهداف مشخصی اقدام به یادگیری آن می‌کنند. افرادی که مشتاق‌اند این زبان را مسلط شوند و در عین حال توانایی شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارند، بهترین روش برای رسیدن به خواسته‌شان، شرکت در دوره‌های آموزش زبان چینی بصورت آنلاین است. آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز با ارائه این دوره بصورت آنلاین، تصمیم گرفته با کیفیت بالا و هم چنین ویژگی‌های منحصر به فرد در رساندن این دسته از افراد به اهدافشان دخیل باشد. 

آموزش آنلاین زبان چینی فلارایز

اهمیت یادگیری زبان چینی 

تسلط به برخی از زبان‌ها به قدری دارای اهمیت است که گاهی مواقع یادگیری یک زبان می‌تواند بسیار کاربردی باشد. یکی از این زبان‌های کاربردی، زبان چینی است که در ادامه چند مورد از اهمیت‎های آن را نام می‌بریم:

 • ارتباطات تجاری و بازرگانی

از آنجایی که روابط ایران و چین بسیار نزدیک است، این کشور یکی از مهم‌ترین مراکز تجاری و بازرگانی برای تاجران ایرانی است. افرادی که در این حیطه فعالیت می‌کنند باید برای گسترش امور کاری خود از توانایی صحبت کردن و درک زبان چینی برخوردار باشند. به همین دلیل است که یادگرفتن زبان چینی در حوزه تجارت و بازرگانی، نقش مهمی را ایفا می‌کند. 

 • مهاجرت

یکی از دلایل مهم یادگرفتن زبان چینی مختص افرادی است که قصد مهاجرت به چین و یا کشورهای چینی زبان را دارند. قطعاً برای برقرار کردن ارتباط و رفع نیاز روزمره خود لازم است که به این زبان تسلط داشت. 

 • اطلاعات فرهنگی و قومی

افرادی که علاقه زیاد به شناخت فرهنگ چین دارند باید برای دریافت این اطلاعات به زبان چینی تسلط داشته باشند تا خود به تنهایی بتوانند فرهنگ‌های جالب و دیدنی این کشور را کشف کنند.

دوره آموزش آنلاین زبان چینی در آکادمی فلارایز

یادگرفتن زبان چینی با روش‌های اصولی و علمی مستلزم وجود پارامترهای مختلفی مانند تجربه مدرس، استفاده از تکنیک‌های به روز و ... است. قطعاً پیدا کردن مرکز آموزشی با این خصوصیات در تمامی شهرها و شهرستان‌ها امکان پذیر نیست. از این رو شرکت در دوره‌های آموزش زبان چینی بصورت آنلاین، بهترین راهکار برای یادگیری این زبان شیرین است چراکه شرکت در آن برای همه امکان‌پذیر بوده و از اتلاف وقت جلوگیری می‌کند. آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز به منظور آموزش اصولی زبان چینی و با در نظر گرفتن تمامی پارامترهای مهم در خصوص ارائه بهترین کیفیت آموزشی، دوره‌های آموزش این زبان را با آسان‌ترین روش‌های یادگیری طراحی کرده است. از این رو تمامی افراد می‌توانند در هر کجای دنیا که هستند در این دوره‌ها شرکت کنند و در نهایت تسلط مورد نیاز را در این زبان پیدا کنند. 

نمونه کلاس‌های چینی آکادمی فلارایز

کلاس چینی آکادمی فلارایز

ویژگی دوره آنلاین آموزش زبان چینی فلارایز

برای مطمئن شدن از کیفیت یک دوره آموزشی باید به ویژگی‌های سازنده آن توجه کرد. هر چقدر که ویژگی‌های مثبت در آن بیشتر باشد قطعاً وجه تمایز بیشتری با مؤسسات دیگر خواهد داشت و در نهایت، نتیجه شکل گرفته بسیار بهتر خواهد بود. در ادامه به ویژگی‌های دوره آموزش آنلاین زبان چینی در آکادمی فلارایز می‌پردازیم:

 • داشتن هدف واضح و مشخص: 

داشتن هدف در شروع انجام کار از اهمیت زیادی برخوردار است. زمانی که یک دوره آموزشی می‌خواهد آغاز شود باید اهداف شرکت در آن به خوبی مشخص شده باشد. دوره‌های طراحی شده در آکادمی فلارایز، همگی توسط کارشناسان حرفه‌ای آموزش زبان چینی آماده شده‌اند. از این رو اهداف مشخص و دقیقی را از ابتدا تا انتهای مسیر خواهند داشت. 

 • پشتیبانی آموزشی مداوم و ایجاد ارتباطی شفاف با مشاور: 

داشتن ارتباطی شفاف بین زبان‌آموز و هم چنین آکادمی زبان فلارایز از اهمیت زیادی برخوردار است. از این رو فلارایز کلاس‌های چینی خود را به گونه‌ای طراحی کرده است که در پایان هر هفته، جلسه‌ای با نام جلسه پشتیبانی صورت می‌گیرد که زبان‌آموزان می‌تواند انتقادات و مشکلات خود را در این جلسه مطرح کند.

 • استفاده از متدهای به‌روز:

استفاده از روش‌ها و متدهای به روز در دوره‌ آموزش زبان چینی حائز اهمیت است. چرا که این زبان دارای پیچیدگی‌های زیادی است که اگر با آسان‌ترین روش‌های آموزشی ارائه نشود امکان انصراف زبان‌آموزان از ادامه روند یادگیری‌شان وجود دارد. آکادمی آنلاین فلارایز با بهره‌گیری از روش‌های نوین آموزشی توانسته است تا روند یادگیری زبان چینی را برای اکثر دانشجویان خود آسان کند.

 • استفاده از اساتید مجرب و حرفه‌ای:

تجربه اساتید آموزش زبان چینی در نحوه ارائه مطالب آموزشی این زبان بسیار تأثیرگذار است. اساتید زبان چینی در فلارایز دارای سوابق درخشان آموزشی و مدارک بین‌المللی بوده که توسط برترین کارشناسان زبان چینی فلارایز تایید شده اند.

آموزش آنلاین زبان چینی فلارایز

دوره‌های مختلف آموزش زبان چینی در فلارایز

هر شخصی در یادگیری زبان چینی دارای هدفی مشخص است. از طرفی هر هدف دارای یک مسیر متفاوت است که این مسیرها در دوره‌های آموزشی مختلفی تعریف می‌شوند. آکادمی آنلاین فلارایز برای هموار کردن مسیر زبان‌آموزان، دوره‌های مختلفی را طراحی کرده است که هر کدام به یک هدف خاص منتهی می‌شوند. در این دوره‌ها آموزش‌های ارائه شده با یکدیگر متفاوت هستند و مهارت‌هایی خاص به زبان‌آموز منتقل می‌کنند. برای رسیدن به هدف مورد نظر، زبان آموز باید در انتخاب دوره زبان چینی خود دقت داشته باشد که این کار با کمک مشاوران فلارایز به راحتی قابل انجام خواهد بود. 
به بیانی دیگر آکادمی فلارایز تمام تلاش خود را کرده است که زبان‌آموزان، دوره متناسب با خود را انتخاب کنند و در این مسیر گام‌های بزرگ بردارند تا در نهایت به هدف خود نزدیک شوند.

تقویت مهارت‌های چهارگانه در آموزش زبان چینی

یادگیری زبان چینی دارای اصول و ضوابطی است که اگر طبق آنها صورت گیرد در نهایت نتایج مثبتی ایجاد خواهد شد. یکی از این اصول مهم و پر اهمیت، تقویت مهارت چهارگانه زبان چینی است که تمامی آنها به نوعی بر روی یکدیگر تاثیر گذارند. اگر در تقویت یکی از این مهارت چهارگانه اختلالی ایجاد شود، قطعاً در دیگر مهارت‌ها مشکلاتی ایجاد خواهد شد. از این رو اساتید و کارشناسان آموزش زبان چینی در آکادمی فلارایز به گونه‌ای منابع آموزشی در دوره را ارائه می‌دهند که هر چهار مهارت تقویت شوند. 
زمانی که زبان‌آموز بر روی مهارت‌های چهارگانه، تسلط کافی را پیدا کند در خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن زبان چینی به هیچ عنوان مشکلی نخواهد داشت. به همین دلیل است که در آکادمی فلارایز بر نوع آموزش این چهار مهارت تاکید بسیاری میشود. 

سطوح مختلف آموزش زبان چینی

افرادی که شروع به یادگیری زبان چینی می‌کنند حتماً در یک سطح خاص قرار ندارند. ممکن است برخی از آنان در سطح ابتدایی برخی در سطح متوسط و یا پیشرفته باشند. از این رو سطح هر زبان‌آموز متفاوت است و مطالب ارائه شده به وی باید متفاوت باشند. در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز برای تمامی زبان‌آموزان در سطوح مختلف، کلاس وجود دارد. به منظور بررسی سطح زبان‌آموز قبل از مشخص شدن کلاس، آزمونی به عنوان تعیین سطح صورت می‌گیرد که در آن هر چهار مهارت چهارگانه مورد برسی قرار خواهد گرفت. بعد از مشخص شدن سطح زبان‌آموز، اعضای تیم فلارایز تصمیم می‌گیرند که با توجه به هدف زبان‌آموز و سطح زبان چینی که دارد در چه گروهی قرار گیرد. به طور کلی شرایط برای تمامی افراد مشتاق به یادگیری زبان چینی در آکادمی فلارایز فراهم است. 

کلاس زبان چینی فلارایز مناسب چه کسانی است؟

برخی دوره‌های آموزشی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تنها برای یک گروه از افراد مناسب است. به همین دلیل باقی افراد نمی‌توانند در آن شرکت کنند، اما دوره آموزش زبان چینی در آکادمی زبان خارجی فلارایز به گونه‌ای طراحی شده است که برای تمامی افراد در سنین مختلف مناسب است. در واقع در آکادمی آنلاین فلارایز هر زبان‌آموز در گروه مرتبط با خود قرار می‌گیرد و مطالب مرتبط با گروه سنی خود را دریافت می‌کند. به همین دلیل نگرانی بابت سن وجود نخواهد نداشت چرا که آکادمی فلارایز برای تمامی سنین طراحی‌‌های منحصر به فردی را انجام داده تا همه افراد بتواند از کلاس آنلاین زبان چینی فلارایز بهره ببرند. برگزاری دوره‌های آموزش زبان چینی فلارایز بصورت آنلاین در پلتفرم اختصاصی موسسه و زیر نظر کارشناسان آموزشی سبب شده تا هر فردی در اقصی نقاط کشور بتواند به راحتی در این دوره‌های آموزشی شرکت کند.
منابع کلاس آموزش زبان چینی در فلارایز
استفاده از منابع آموزشی با کیفیت و معتبر از اهمیت زیادی برخوردار است. به همین دلیل است که کارشناسان آکادمی فلارایز به این نکته توجه ویژه‌ای می‌کنند تا بهترین منابع را گردآوری کنند. در زمان‌هایی که منابع با کیفیت برای یک موضوع یا مهارت پیدا نمی‌شود کارشناسان فلارایز تصمیم به نوشتن و جمع اوری مطالب با عنوان جزوه می‌کنند. به همین دلیل است که همیشه بهترین منابع در دوره آموزش زبان چینی فلارایز ارائه می‌شود و همین امر باعث دریافت نتیجه مطلوب می‌شود. 
در ادامه به برخی از کتب ارائه شده در آموزش آنلاین زبان چینی فلارایز می‌پردازیم:

 • Chinese 345
 • Integrated Chinese Character Workbook
 • Barrons Chinese language and culture
 • Reading and Writing Chinese

ناگفته نماند که به جز کتاب‌ها از منابعی دیگر مانند پادکست، ویدئوهای کوتاه و غیره برای تقویت مهارت چهارگانه استفاده می‌شود که تمامی این منابع با توجه به دوره و همچنین سن زبان آموزان انتخاب می‌شود. 

هزینه آموزش زبان چینی در فلارایز

یکی از موارد پر اهمیت برای زبان‌آموزان در هنگام ثبت نام، هزینه کلاس‌های آموزشی است. هزینه دوره و کلاس‌ آموزشی زبان چینی با توجه به پارامترهای خاصی مشخص می‌شود. به طور مثال تجربه استاد، مجموع کل ساعات کلاس، منابع مورد استفاده و ... در تعیین هزینه کلاس و دوره‌ها تأثیر گذار هستند. 
اگر قصد دارید اطلاعات بیشتری را در خصوص دوره‌ها و کلاس‌های ارائه شده در فلارایز دریابید با اعضای تیم در تماس باشید تا هزینه دوره مدنظر را با مشخصات دقیق به شما عزیزان ارائه دهند.

آموزش آنلاین زبان چینی فلارایز

instructor

محدثه پهلوان

فارغ التحصیل برتر کارشناسی زبان چینی از دانشگاه شهید بهشتی و کارشناس ارشد آموزش زبان با بیشتر از 3 سابقه تدریس و ترجمه زبان چینی در موسسات مختلف

instructor

مهسان صدوقی

زبان چینی را در موسسات معتبر (موسسه کنفسیوس) زیر نظر اساتید مجرب و نیتیو آموختم و پس از شرکت در دوره تربیت مدرس زبان چینی دانشگاه شهید بهشتی و کسب مدرک TTC به تدریس زبان چینی پرداختم.

instructor

نوشین چیت ساز

بیشتر از 3 سال است که بصورت حرفه ای در حوزه آموزش زبان چینی فعالیت می‌کنم.

نظر خود را ثبت کنید

با ثبت نظر خود ما را در ارائه خدمات بهتر ارائه دهید.

نظرات کاربران

people

شبنم ناصری

سلام. من با خانم صدوقی کلاس داشتم. ایشون بسیار با حوصله و صبور به سوالات پاسخ میدادن و تدریس ایشون برای من که آشنایی با زبان چینی نداشتم بسیار راحت و روان بود. ممنونم از ایشون و آکامی فلارایز

people

فلارایز

سوالات متداول

تسلط نسبی به زبان چینی به سطح ابتدایی زبان آموز، قدرت یادگیری او و مدت زمانی که برای یادگیری زبان وقت می‌گذارد، بستگی دارد. ولی عموما برای کسانی که سرعت یادگیری معمولی دارند و دانش قبلی از زبان چینی ندارند، حدودا 9 ماه ( 5 ترم) مورد نیاز است.

با قاطعیت می‌توانیم اعلام کنیم که با توجه به زیرساخت‌های آکادمی فلارایز که منحصرا برای برگزاری کلاس‌های آنلاین طراحی شده است، کیفیت کلاس‌های آنلاین چندین برابر بیشتر از کلاس‌های حضوری است. در آکادمی فلارایز، کلاس‌ها با استفاده از پلتفرم اختصاصی خود موسسه؛ تعداد نفرات پایین در هر کلاس (حدودا 6 نفر) برگزار می‌شود. همینطور برای هر کلاس یک پشتیبان اختصاصی که ناظر بر کیفیت و روند برگزاری جلسات است درنظر گرفته شده است.

هر ترم شامل 20 جلسه و هر جلسه 1 ساعت است و در هفته 3 جلسه کلاس برگزار می‌شود. هر ترم تقریبا 1 ماه و 3 هفته زمان میبرد تا به پایان برسد. (البته تمام این مدت زمان تقریبی است و می‌تواند بسته به زبان آموزان و نیاز آن‌ها سریع‌تر نیز برگزار شود)

دوره های مشابه فلارایز