shape

آموزش زبان چینی به کودکان

زبان چینی را باید همراه با بازی‌، داستان‌، انیمیشن و سایر منابع تصویری جذاب دیگر به کودکان آموزش داد. آموزش این منابع توسط معلمان زبان چینی در محیط آموزشی شاد آکادمی فلارایز، به کودکان کمک می‌کند تا با روشی سرگرم‌کننده و جذاب، این زبان را یاد بگیرند.

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

نام دوره
آموزش زبان چینی به کودکان
سطح
مبتدی تا پیشرفته
  • توضیحات دوره
  • اساتید دوره
  • سوالات متداول
  • نظرات

زبان چینی نسبت به زبان‌های دیگر کمی سخت‌تر است و آموزش آن نیاز به مهارت بالایی دارد. با این حال آموزش زبان چینی برای کودکان، غیرممکن نیست! می‌توان از ابزارهای مختلف یادگیری، بازی‌های سرگرم‌کننده و یک معلم باتجربه کمک گرفت تا این زبان را به درستی به کودکان یاد داد و مطمئن شد که پروسه آموزش زبان چینی، سخت و یکنواخت نیست. آکادمی فلارایز با بکارگیری تکنیک‌های خلاقانه و استراتژی‌های نوآورانه‌ از طریق آموزش آنلاین، کودک را به زبان چینی علاقه‌مند می‌کند.  

دوره آموزش زبان چینی برای کودکان فلارایز

اگر به هر دلیلی، از مهاجرت گرفته تا علاقه شخصی یا سفر، تصمیم دارید به کودک خود زبان چینی را آموزش دهید، ثبت‌نام در کلاس‌های آنلاین فلارایز یک گزینه عالی برای یادگیری سریع و کارآمد است.
برنامه‌ریزی 2 تا 3 بار کلاس در هفته با آموزش‌های پایه و ساده، برای شروع یادگیری موثر خواهد بود. فلارایز انواع کلا‌س‌های آنلاین را جهت آموزش زبان چینی به کودکان همراه با بازی، در سنین مختلف 3 تا 12 سال طراحی کرده‌ است. 
از آنجا که آموزش به کودکان صبر، حوصله و خلاقیت بیشتری می‌طلبد، معلم آموزش زبان چینی برای کودکان در آکادمی فلارایز، علاوه بر تسلط به این زبان، با نحوه آموزش و رفتار با کودکان نیز کاملا آشنایی دارد. بهترین معلم‌های فلارایز، تکنیک‌ها را می شناسند و می‌دانند چگونه از منابع مختلف برای جذب کودک به یادگیری استفاده کنند.

آموزش زبان چینی برای کودکان

انواع روش‌های آموزش زبان به کودکان

روش‌های زیادی جهت آموزش زبان چینی برای کودکان در دسترس است که بر پایه خلاقیت و استراتژی‌های نوآورانه‌ای طراحی شده‌اند. اگر این روش‌ها به درستی بکار روند، می‌توانند نتایج شگفت‌‌آوری را در کوتاه‌ترین زمان داشته باشند. بدین ترتیب، فرزند شما با لهجه بهتری صحبت خواهد کرد.
کودکان به طور طبیعی دامنه توجه زیادی ندارند، بنابراین باید آن‌ها را در کلاس‌های آنلاین و حتی خانه درگیر و سرگرم نگه داشت تا سریع و موثرتر یاد بگیرند. بچه‌ها زمانی بهتر یاد می‌گیرند که به سخت بودن زبان چینی فکر نکنند.  
یک راه خوب برای آموزش زبان چینی به کودکان، دیدن، استفاده و شنیدن مکرر کلمات چینی به عنوان بخشی از زندگی روزمره است که به طبیعی‌تر کردن آموزش زبان به آن‌ها کمک می‌کند. از این رو آموزش زبان چینی به کودکان همراه با بازی، یک روش کارساز خواهد بود.
کودکان را می‌توان از طریق انواع اپلیکیشن‌های مخصوص سنین پایین با گرافیک و تصاویر جذاب و همچنین کتاب‌های داستان، وارد دنیای زبان چینی کرد. به علاوه سعی کنید برای آموزش کلمات چینی به بچه‌ها از روش‌های تعاملی مانند طرح سؤال از فیلم یا داستان و شنیدن پاسخ آن‌ها استفاده کنید.
یکی از بهترین روش‌های آموزش زبان چینی برای کودکان، شرکت در یک کلاس‌ زبان چینی است. در این محیط‌ها، کودکان همراه با هم سن و سالان و معلم خود با موضوعات متنوع زبان چینی راحت‌تر ارتباط می‌گیرند و یادگیری نیز سریع‌تر اتفاق می‌افتد.

تفاوت‌های آموزش زبان چینی به کودکان با سایر سنین

محدوده سنی تاثیر مستقیمی بر سرعت یادگیری زبان چینی دارد. هر چه سن زبان‌‌آموز کم‌تر باشد، فرآیند یادگیری کارآمدتر و ساده‌تر خواهد بود. کودکان، ذهنی با انعطاف‌پذیری و خلاقیت بالا دارند که برای یادگیری یک زبان جدید عالی عمل می‌کند.
آموزش زبان چینی به کودکان همراه با بازی، روشی علمی و اثبات شده است و کودک از این طریق می‌تواند به صورت ناخودآگاه، تعداد زیادی کلمه و حتی دستور زبان را یاد بگیرد.  همچنین ورود به دنیای فانتزی و خیالی داستان‌های حیوانات یا شخصیت‌های کارتونی، ذهن کودک را آماده یادگیری می‌کند. بنابراین ایده‌آل‌ترین روش برای آموزش زبان چینی برای کودکان 6 تا 9 ساله محسوب می‌شود.
آموزش زبان چینی باید همراه با موضوعات جذاب کودکانه مانند حیوانات، ورزش‌ها، خوراکی‌ها، سرگرمی‌های مختلف، زندگی قهرمانان داستان‌ها و کشف دنیایی جدید باشد. کودکان معنای زبان را از طریق موضوعاتی خاص و نحوه صحبت معلم درک می‌کنند.

آموزش زبان چینی برای کودکان

سطوح مختلف آموزش زبان چینی به کودکان

مسلما آموزش‌های سنگین‌تر گروه‌های سنی 10 تا 15 سال، برای خردسالان پنج یا شش ساله جذابیتی نخواهد داشت. به همین دلیل دوره‌های آنلاین فلارایز، زبان چینی را به کودکان در گروه‌های سنی مختلف آموزش می‌دهد.
گروه‌بندی زبان‌آموزان از نظر سنی، بهترین راه برای آموزش است؛ زیرا هر گروه سنی نیازهای یادگیری و علاقه‌مندی‌های خاص خود را دارد. کتاب‌ها و موضوعات نیز بر اساس سطح کودک انتخاب شده‌اند تا بی‌انگیزه و خسته نشود.

منابع آموزشی زبان چینی به کودکان

انواع کتاب‌های داستان با با شخصیت‌های معروف، به کودکان نوپا و پیش دبستانی کمک می‌کنند تا زبان چینی را از طریق موسیقی و بازی‌ کردن نقش‌ شخصیت‌های داستان، بیاموزند. تنها کافی است که اپلیکیشن‌های زبان چینی را روی گوشی یا تبلت نصب کنید، به کودک اجازه دهید در آن‌ها کاوش کند و با روش‌های عالی و سرگرم‌کننده، دایره لغات خود را گسترش دهد. اپلیکیشن‌ها مکملی عالی برای یادگیری همراه با بازی هستند.
بچه‌هاعلاقه زیادی به فیلم و انیمیشن‌ دارند و به راحتی با شخصیت‌ها و نحوه صحبت کردن آن‌ها ارتباط می‌گیرند. در کلاس‌های زبان چینی فلارایز از این ویژگی استفاده می‌شود تا آموزش زبان چینی برای کودکان جذاب‌تر شود.
انواع کتاب‌های آموزشی همراه با تمرین‌ و فایل‌های صوتی نیز به عنوان منابع اصلی آموزش زبان در نظر گرفته می‌شوند. این منابع در سطوح بالاتر، ذهن کودک را بیشتر به چالش می‌کشند تا به آموزش رسمی عادت ‌کند.

آموزش زبان چینی برای کودکان

instructor

محدثه پهلوان

فارغ التحصیل برتر کارشناسی زبان چینی از دانشگاه شهید بهشتی و کارشناس ارشد آموزش زبان با بیشتر از 3 سابقه تدریس و ترجمه زبان چینی در موسسات مختلف

instructor

نوشین چیت ساز

بیشتر از 3 سال است که بصورت حرفه ای در حوزه آموزش زبان چینی فعالیت می‌کنم.

نظر خود را ثبت کنید

با ثبت نظر خود ما را در ارائه خدمات بهتر ارائه دهید.

نظرات کاربران

هیج نظری ثبت نشده‌است

سوالات متداول

ما در آکادمی فلارایز برنامه ویژه‌ای برای آموزش زبان به کودکان داریم. استاد متخصص کار با کودک برای آموزش زبان انتخاب شده است که با استفاده از فلش کارت‌های آموزشی، داستان سرایی و همینطور ویدئوهای جذاب کودکانه باعث افزایش بازدهی کلاس‌های آنلاین برای کودکان می‌شود.

برای افزایش بازدهی کلاس‌های آنلاین و یادگیری بهتر زبان‌آموزان خردسال؛ کلاس‌های گروهی آموزش زبان چینی برای کودکان با حداکثر 6 نفر ظرفیت برگزار می‌شود.

با توجه به تعداد بالای متقاضیان یادگیری زبان چینی؛ کلاس‌ها در 3 محدوده سنی برگزار می‌شود: خردسال (4-9 سال) نوجوانان (10-16 سال) و بزرگسال (17 سال به بالا)

دوره های مشابه فلارایز