کلی

بخـــوان، یاد بگیــر و منتشــر کن!

Alternate Text

تفاوت زبان چینی، ژاپنی و کره‌ای

در بین زبان‌های آسیایی، یادگیری زبان‌های چینی، ژاپنی و کره‌ای به دلیل برخی از شباهت‌هایی که باهم دارند، یادگیری یکی از آن‌ها در یادگیری دیگری کمک زیادی می‌کند و این باعث می‌شود نسبت به دیگر زبان‌آموزان چندین گام جلوتر باشید. برای آشنایی بیشتر با این سه زبان در این مقاله به بررسی تفاوت‌ها و شباهت‌های آنها پرداخته‌ایم.

Alternate Text

پرکاربردترین زبان های زنده دنیا

تاکنون شمار زبان های موجود در دنیا به بیش از 7000 رسیده است که در این بین فقط تعداد انگشت شماری از زبان ها وجود دارد که جمعیت بسیار زیادی از افراد با آن تکلم می کنند و سایر آن‌ها زبان‌هایی است که شامل زبان‌های محلی و یا زبان‌هایی است که جمعیت اندکی از آن استفاده می‌کنند و یا به دلایل مختلف مانند جنگ، گذر زمان، مهاجرت به سایر کشورهاو... بطور کلی منقرض شده اند. با پرکاربردترین زبان‌های دنیا بیشتر آشنا شوید.

Alternate Text

مقایسه زبان انگلیسی و اسپانیایی

شباهت‌ها و تفاوت‌های زبان انگلیسی و اسپانیایی

Alternate Text

بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان عربی

یکی از بهترین و آسان‌ترین روش‌های تقویت زبان عربی استفاده از اپلیکیشن‌های موبایلی زبان عربی است. در واقع استفاده از این اپلیکیشن‌ها باعث می‌شود از فرصت‌ها و زمان خود بهترین استفاده را داشته باشید و یادگیری زبان عربی را به کاری سرگرم کننده و مهیج تبدیل کنید. در ادامه در مورد اهمیت استفاده از اپلیکیشن‌های موبایلی در یادگیری زبان عربی صحبت می‌کنیم و به معرفی چند مورد از بهترین آن‌ها می‌پردازیم.