کلی

بخـــوان، یاد بگیــر و منتشــر کن!

Alternate Text

یادگیری چند جمله پرکاربرد زبان ترکی استانبولی در سفر

اگر قصد سفر به ترکیه را دارید یا می‌خواهید با دوستان ترک‌زبان خود صحبت کنید، برای شروع باید عبارات ساده و رایج ترکی را یاد بگیرید. با کمی تمرین و یادگیری اصطلاحات کاربردی ترکی استانبولی، می‌توانید اولین مکالمات خود به این زبان را شروع کنید.

Alternate Text

آموزشگاه زبان هندی بصورت آنلاین و مکالمه محور

اگر در مورد تعامل با کشور هند از نظر تحصیلی یا تجاری جدی هستید، یادگیری زبان هندی به شما امکان می‌دهد که عمیق‌تر و گسترده‌تر با این کشور، سنت ها و مردم آن ارتباط برقرار کنید. همچنین با تسلط بر زبان هندی، فرصت‌های بیشتری پیش رویتان قرار می‌گیرد تا از تحصیل یا کار در هند بیشترین بهره را ببرید.

Alternate Text

آموزشگاه زبان پرتغالی بصورت آنلاین و مکالمه محور

زبان پرتغالی شبیه اسپانیایی است و ریشه لاتین دارد. بسیاری از کلمات پرتغالی دارای تلفظ و لحنی شبیه به انگلیسی هستند. یادگیری زبان پرتغالی، درهای تجارت با کشور بزرگی مانند برزیل را برای شما باز می‌کند. بنابراین اگر قصد دارید از این فرصت استفاده کنید، از همین حالا دست به کار شوید و آموزش خود را شروع کنید.

Alternate Text

صفر تا صد یادگیری الفبای ترکی استانبولی

منابع زیادی برای آموزش الفبای زبان ترکی استانبولی و تلفظ همه حروف، در اینترنت وجود دارد. تلفظ صحیح حروف ترکی، به صحبت کردن به این زبان، کمک زیادی می‌کند. برای شروع یادگیری زبان ترکی استانبولی، لازم است که ابتدا روی تلفظ حروف آن تمرکز کنید. صداها را به خاطر سپرده و دقیقاً به همان صورت، آن‌ها را ادا کنید.

Alternate Text

آموزشگاه زبان هلندی فلارایز؛ بصورت کاملا آنلاین و تضمینی

آکادمی فلارایز برگزارکننده دوره های آموزش زبان هلندی بصورت کاملا آنلاین و مکالمه محور است. آکادمی فلارایز کیفیت تمامی دوره‌های زبان خود را تضمین می‌کند و تا انتهای مسیر یادگیری زبان همراه شما خواهد بود.

Alternate Text

آموزشگاه زبان روسی بصورت آنلاین و مکالمه محور

علی‌رغم این که افراد زیادی در سراسر جهان به زبان روسی صحبت می کنند، تنها چهار کشور آن را به عنوان زبان رسمی خود انتخاب کرده‌اند.این کشورها عبارتند از: بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان و روسیه. زبان روسی که ابزاری برای ارتباطات بین قومی است، در دو کشور تنها برای فعالیت‌های رسمی و در تاجیکستان برای قانون‌گذاری به کار می‌رود.

Alternate Text

آموزشگاه زبان نروژی به‌صورت آنلاین و مکالمه محور

زبان نروژی را در آکادمی فلارایز بصورت کاملا آنلاین و مکالمه محور با استفاده از اساتید مجرب در انواع دوره های فشرده، خصوصی و گروهی فرابگیرید.

Alternate Text

آموزشگاه زبان ایتالیایی به‌صورت آنلاین و مکالمه محور

زبان ایتالیایی بصورت آنلاین و مکالمه محور در انواع دوره‌های فشرده، خصوصی و گروهی، توسط اساتید مجرب را در آکادمی آنلاین فلارایز فرا بگیرید.

Alternate Text

آموزشگاه زبان ارمنی بصورت آنلاین و مکالمه محور

تسلط به زبان، ویژگی‌ای ارثی نیست و افراد با قرار گرفتن در محیطی مناسب، به راحتی به یک یا چند زبان مسلط می‌شوند. زبان ارمنی ریشه هندی - اروپایی دارد و از نظر زبانی، به زبان یونانی شبیه است. با این حال زبان ارمنی خط خاص خود را دارد و از الفبای رومی استفاده نمی‌کند. ظاهر الفبای ارمنی، شبیه به ترکیبی از الفبای روسی و یونانی ایتالیک است. برای شروع یادگیری، ابتدا باید زبان ارمنی را با تمرین تقویت کنید. بدین ترتیب می‌توانید به راحتی برای بیان منظور خود، آن را مورد استفاده قرار دهید.

Alternate Text

14 فیلم سینمایی و سریال ترکی برای یادگیری زبان ترکی استانبولی

از آنجا که فیلم و سریال، هم یک ابزار دیداری و هم یک ابزار شنیداری محسوب می‌شوند، تماشای آن‌ها روشی موثر برای یادگیری زبان ترکی خواهد بود. عموماً فیلم‌های ترکی منعکس‌کنندۀ زندگی واقعی، فرهنگ و هنر جامعه هستند؛ بنابراین با تماشای فیلم‌ها، بهتر با زبان عامیانه و اصطلاحات رایج این زبان آشنا می‌شوید.

Alternate Text

با مدارک بین المللی زبان ترکی استانبولی آشنا شوید

زبان رسمی کشور ترکیه، ترکی استانبولی است که میلیون‌ها نفر در داخل و خارج از این کشور با آن صحبت می‌کنند. اگرچه قبلاً از الفبای ترکی عثمانی برای نوشتار زبان ترکی استفاده می‌شد، اما در حال حاضر از الفبای لاتین استفاده می‌شود که یادگیری آن را برای زبان آموزان آسان‌تر کرده است. گذراندن آزمون‌های بین‌المللی زبان ترکی و دریافت گواهی‌نامه‌های معتبر، مجوز ورود به دانشگاه‌ها یا کار در ترکیه است. در ادامهٔ این مطلب به توضیح تمامی این آزمون‌ها و جزئیات مربوط به آن‌ها می‌پردازیم.

Alternate Text

تفاوت زبان چینی، ژاپنی و کره‌ای

در بین زبان‌های آسیایی، یادگیری زبان‌های چینی، ژاپنی و کره‌ای به دلیل برخی از شباهت‌هایی که باهم دارند، یادگیری یکی از آن‌ها در یادگیری دیگری کمک زیادی می‌کند و این باعث می‌شود نسبت به دیگر زبان‌آموزان چندین گام جلوتر باشید. برای آشنایی بیشتر با این سه زبان در این مقاله به بررسی تفاوت‌ها و شباهت‌های آنها پرداخته‌ایم.