زبان انگلیسی

بخـــوان، یاد بگیــر و منتشــر کن!

Alternate Text

بهترین نرم افزارهای کامپیوتر آموزش زبان انگلیسی

امروزه نرم افزارهای های یادگیری زبان انگلیسی یکی از محبوب ترین نرم افزارهای شناخته شده است. برنامه های مختلف برای آموزش زبان دارای نقاط قوت و ضعف مختلف هستند. بعضی از این نرم افزارهای آموزشی زبان انگلیسی، بر روی نحوه تلفظ صحیح کلمات به کاربر تمرکز داشته و برخی دیگر نیز بر دستور زبان و دیگر مهارت ها تمرکز دارند.

Alternate Text

معرفی مجموعه کتاب‌های hey there

مجموعه کتاب‌های زبان انگلیسی hey there برای نوجوانان سنین بین ۱۱ تا ۱۵ سال در چهار سطح طراحی شده است. موضوعات و فعالیت‌های درسی این مجموعه به زندگی واقعی انگلیسی زبانان نزدیک است؛ بنابراین تاثیر خوبی بر یادگیری خواهد داشت. سطح کتاب hey there از 1A تا 4B را شامل می‌شود. در این مجموعه نوجوانان زبان‌آموز محتواهایی در زمینه‌های مختلف می‌خوانند و با فرهنگ‌های گوناگون به زبان انگلیسی آشنا می‌شوند.

Alternate Text

بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگلیسی

استفاده از اپلیکیشن های موبایلی یک روش خوب و کارامد برای یادگیری زبان انگلیسی بدون شرکت در کلاس است. مزیت این اپلیکیشن‌ها این است که مانند یک بازی موبایلی طراحی شده اند که با استفاده از آن‌ها حفظ کردن واژگان و یادگیری گرامر زبان انگلیسی بسیار جذاب و لذت بخش خواهد شد. همچنین از آنجایی که تلفن همراه شما همواره در دسترس‌تان است و حمل آن آسانتر از کتاب است می‌توانید در هر کجا که باشید زمان‌های خالی روزانه‌تان را نیز به یادگیری زبان بپردازید.

Alternate Text

آشنایی با انواع آزمون‌های بین المللی زبان انگلیسی

داشتن مدرک بین المللی زبان انگلیسی برای اهدافی مانند پذیرش تحصیلی در کشورهای اروپایی، مهاجرت و یا حتی گذراندن دوره دکتری در هر رشته‌ای ضروری است. ازین‌رو باید بسته به نیازتان در یکی از آزمون‌های بین‌المللی شرکت کنید. در اینجا به چند آزمون بین‌المللی زبان انگلیسی اشاره شده است.

Alternate Text

سطح کتاب‌های امریکن انگلیش فایل (American English file)

مجموعه American English File که توسط انتشارات Oxford به چاپ رسیده است، دارای 6 سطح است و از بهترین مجموعه‌هایی که برای آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان تاکنون به چاپ رسیده است، هر کتاب از مجموعه American English File، شامل 10 الی 12 درس است و همچنین تمرکز روی سه بخش Grammar، Vocabulary و pronunciation است.

Alternate Text

معرفی مجموعه کتاب های کانکت (Connect)

کتاب‌های کانکت (Connect) از انتشارات کمبریج، یک دوره آموزشی زبان انگلیسی چهار سطحی است که چهار مهارت‌ اصلی زبان انگلیسی (لیسنینگ، رایتینگ، اسپیکینگ و ریدینگ) و همچنین آموزش لغات و گرامر را شامل می‌شود. چهار سطح کتاب کانکت، مخصوص نوجوانان گروه سنی 11 تا 15 سال نوشته شده است. مجموعه کتاب‌های کانکت از طریق موضوعات جذاب و تمرین‌های پیوسته و متنوع، انگیزه یادگیری را در نوجوانان بیشتر می‌کند.

Alternate Text

اشتباهات رایج در زبان انگلیسی

آیا تا بحال هنگام صحبت با زبان انگلیسی، اشتباه کرده اید؟ حتی بعد از سال ها تحصیل در رشته زبان انگلیسی هم ممکن است خطا و اشتباهاتی در گرامر و مکالمه و دیگر مهارت ها داشته باشید. برای رفع اشتباهات در زبان انگلیسی بهترین روش تمرین و مطالعه زیاد است. سعی کنید با خواندن این پست شروع کنید تا متوجه شوید کدام اشتباهات متداول از سمت شما صورت می گیرد.

Alternate Text

بهترین کتاب های یادگیری زبان انگلیسی

خیلی‌ها علاقه دارند تا بصورت خودآموز زبان انگلیسی را یاد بگیرند. برای این روش یادگیری زبان انگلیسی، منابع متفاوتی تهیه شده است و ما در این مقاله سعی داریم تا بهترین کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی بصورت خودآموز را به شما معرفی کنیم

Alternate Text

معرفی مجموعه کتاب های نیو هدوی (New Headway)

کتاب‌های نیو هدوی (New Headway) یکی از پرفروشترین کتابهای آموزش زبان انگلیسی در جهان است. این مجموعه کتاب دارای یک برنامهٔ درسی متعادل با ترکیبی از گرامر، تمرینات متنوع، لغات و چهار مهارت اصلی یکپارچهٔ زبانی است. سطح کتاب New Headway با تمرکز بر گرامر و لهجهٔ بریتیش از هر شش سطح مبتدی تا پیشرفته پشتیبانی می کند.