آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی در دوره‌های فلارایز

ترکی استانبولی از قدیمی ترین زبان های دنیا محسوب می‌شود که با وجود تمامی تاثیراتی که از دیگر زبان های مجاور خود مانند فارسی، عربی، انگلیسی و فرانسه پذیرفته است اما کماکان به حیات خود ادامه می‌دهد. موقعیت جغرافیایی ترکیه ، این کشور را به دروازه مبادلات بین آسیا و اروپا تبدیل کرده است. متصل شدن کشور ترکیه به اروپا و جاذبه های توریستی فراوانی که این کشور دارد در کنار صنایعی مانند نساجی ترکیه باعث شده که این زبان امروزه تقربیا در سراسر جهان تدریس شود.

ما در آکادمی فلا رایز برای شما دوره های متنوع زبان ترکی استانبولی را زیر نظر بهترین اساتید در نظر گرفته‌ایم. اگر برای تحصیل، کار و یا هر دلیل دیگری قصد یادگیری زبان ترکی استانبولی را دارید همین الان در تعیین سطح رایگان ما شرکت کنید و دوره مناسب خود را بیابید. ما به شما کمک می‌کنیم تا زبان ترکی استانبولی را از حروف الفبا تا سطح پیشرفته در سریعترین زمان ممکن بیاموزید.

ویژگی‌های دوره آنلاین آموزش زبان ترکی استانبولی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره
ارزیابی مستمر
دوره های مکالمه محور
تعیین سطح آنلاین
پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز شما را در طول دوره راهنمایی می‌کند. تمامی زبان آموزان در طول دوره بارها مورد ارزیابی مستمر قرار می‌گیرند و نتایج این ارزیابی‌ها توسط تیم مشاوره بررسی و روند رشد زبان آموزان بررسی خواهد شد.

ارزیابی مستمر

تمامی زبان آموزان در طول دوره آموزش زبان ترکی استانبولی بارها مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد و بهبود وضعیت زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

هارت مکالمه یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها در یادگیری زبان ترکی است که مشکل بسیاری از زبان آموزان است. ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

شما در آکادمی زبان‌های خارجه فلارایز می‌توانید بصورت کاملا آنلاین سطح زبان خود را تعیین کنید. تعیین سطح زبان ترکی در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندنی انجام می‌شود.

سطوح دوره آموزش زبان ترکی استانبولی در آکادمی فلارایز

یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در هر سیستم آموزشی مخصوصا آموزش زبان‌های خارجه، تقسیم‌بندی زبان آموزان و سطح‌بندی مناسب آن‌ها است. ما در آکادمی فلارایز، زبان آموزان را به 2 طریق دسته‌بندی می‌کنیم

تقسیم‌بندی بر اساس سطح

سطوح مختلف زبان آموزان در آکادمی زبان‌های خارجه فلارایز براساس این 6 سطح است:

  • Basic
  • Elementary
  • Pre Intermediate
  • Intermediate
  • Upper Intermediate
  • Advance

تقسیم‌بندی بر اساس رده سنی

همچنین دسته بندی زبان آموزان بر اساس رده سنی به 4 دسته تقسیم می‌شوند:

  • Kids
  • Children
  • Teens
  • Adults

دوره‌های مختلف آموزش زبان ترکی استانبولی در آکادمی فلارایز

دوره‌های آموزش زبان ترکی استانبولی در آکادمی فلارایز به 3 دسته دوره فشرده (VIP)، دوره ترمیک یا عادی و دوره خصوصی تقسیم‌بندی می‌شوند:

این دوره مخصوص رده سنی بزرگسالان است که برای مجموعه کتاب‌های Top Notch استفاده می‌شود. در این دوره هر سطح زبان ترکی استانبولی در یک ترم تدریس می‌شود. هر ترم زبان ترکی استانبولی در این دوره 30 جلسه 90 دقیقه‌ای است که طی آن یک سطح زبان ترکی استانبولی به طور کامل تدریس می‌شود. در این دوره بدلیل فشرده بودن در هر هفته 3 جلسه آموزشی برگزار خواهد شد.

در این دوره روند آموزش زبان ترکی استانبولی بصورت تدریجی صورت می‌گیرد. این دوره مناسب دانش‌آموزان، دانشجویان و شاغلینی است که علاوه بر یادگیری زبان ترکی استانبولی دارای اولویت‌های دیگری نیز می‌باشند و از نظر زمانی نیازی به یادگیری سریع زبان ترکی ندارند.

این دوره مناسب مهاجرین و داوطلبین آزمون‌های بین المللی است که از نظر زمانی دارای محدودیت یادگیری هستند. تعداد جلسات آموزشی و زمان برگزاری بستگی به زبان آموز و شرایط او دارد.

تعیین سطح آنلاین در آکادمی فلارایز

شما در آکادمی آنلاین آموزش زبان‌های خارجه فلارایز می‌توانید قبل از انتخاب دوره مناسب تعیین سطح شوید. تعیین سطح می‌تواند به شما این امکان را دهد تا بدانید در کجای مسیر یادگیری زبان ترکی استانبولی ایستاده‌اید و تا پایان مسیر چقدر فاصله دارید.

منابع و کتاب‌های دوره آموزشی زبان ترکی استانبولی

ما در آکادمی زبان‌های خارجه فلارایز برای رده‌های مختلف سنی از سری کتاب‌های متفاوتی استفاده می‌کنیم.

سری کتاب‌های jolly phonics

این سری از کتاب‌های آموزش زبان ترکی استانبولی مخصوص خردسالان (Kids) تهیه شده است که دارای 7 کتاب آموزشی است و با زبانی کودکانه و تصاویری جذاب، یادگیری زبان را برای خردسالان جذاب‌تر می‌کند.

سری کتاب‌های family and friends

این مجموعه از کتاب‌های آموزش زبان ترکی استانبولی مخصوص کودکان توسط انتشارات آکسفورد تهیه شده است و کلیه مهارت‌های ابتدایی برای یادگیری زبان ترکی استانبولی را بصورت راحت و ساده به همراه تصاویر جذاب در خود گنجانده‌اند.

سری کتاب‌های hey there

مجموعه کتاب‌های Hey There در 4 سطح و 8 کتاب توسط انتشارات لانگمن برای نوجوانان تهیه شده‌اند. در این مجموعه از قوانین کاملا عملی برای زبان آموزان استفاده شده است که بلافاصله از آن‌ها می‌توانند برای نوشتن و صحبت کردن استفاده کنند. همچنین در انتهای دروس، فعالیت‌ها و تمرین‌های بسیاری استفاده شده است که باعث تثبیت تمامی آموخته‌های زبان آموزان می‌شوند.

سری کتاب‌های top notch

سری کتاب‌های Top Notch که مخصوص آموزش زبان ترکی استانبولی به بزرگسالان توسط انتشارات لانگمن طراحی شده‌اند، دارای 4 کتاب آموزشی است که زبان آموزان را از سطح A1 به سطح B1 می‌رساند. در این مجموعه از کتاب‌های زبان سعی شده است تا روی تمامی مهارت‌های اصلی یادگیری زبان ترکی استانبولی مانند خواندن، نوشتن، گفتاری و شنیداری تمرکز شود.

سری کتاب‌های summit

این مجموعه کتاب‌ها در ادامه کتاب‌های Top Notch قرار دارد و زبان آموزان پس از گذراندن سری کتاب‌های Top Notch و رسیدن به سطح B1 زبان ترکی استانبولی ، دو کتاب Summit را مطالعه می‌کنند که آن‌ها را از سطح B2 به C1 می‌رساند. در این سری کتاب‌ها، تمام مکالمات دارای فایل صوتی بوده‌اند و بروی تلفظ و لهجه بسیار تمرکز شده است. در انتهای هر درس زبان آموزان باید در رابطه با خود مکالمه کنند.

سری کتاب‌های tactics for listening

مجموعه کتاب‌های Tactics for Listening یکی از بهترین کتاب‌ها در حوزه تقویت مهارت شنیداری است و در 3 سطح Basic، Developing و Expanding تهیه شده است. این مجموعه به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تمامی مباحث روز را شامل شود.