آموزش آنلاین زبان کره ای در دوره‌های فلارایز

حدود هشتاد میلیون نفر در سرتاسر جهان از زبان کره ای برای مکالمه استفاده می‌کنند. این زبان، زبان رسمی مردم کشورهای کره جنوبی و کره شمالی است و در کل 9 گویش برای آن وجود دارد. در کره جنوبی گویش سئولی و در کره شمالی، گویش سئولی با گویش پیونگ یانگ ترکیب شده است. جنگ در منطقه کره، نه تنها کلمات زبان کره‌ای در نواحی مختلف را تغییر داده است، بلکه نحوه‌ی تلفظ این زبان را هم دچار تغییر کرده است. زبان کره جنوبی بیشتر تحت تاثیر زبان کره ای و کره شمالی، تحت تاثیر زبان روسی قرار گرفته است.

آکادمی علمی آموزشی فلارایز تنها برند آموزش آنلاین زبان‌های خارجه دنیا مفتخر است تا تمامی نیازهای آموزشی زبان آموزان داخل و خارج از ایران را به طور کامل پوشش دهد. اساتید متخصص زبان کره‌ای در تیم تخصصی آموزشی فلارایز با ارائه نقشه راه یادگیری زبان کره‌ای در ابتدای مسیر و آموزش‌های کامل و روش‌های نوین در شیوه‌های آموزشی، زبان آموزان را به قدرت به طرف اهدافشان راهنمایی می‌کنند. آموزش‌های آنلاین فلارایز به صورت کلاس‌های گروهی، فشرده و خصوصی برگزار می‌شود. زبان آموزان برای شرکت در دوره‌های آنلاین زبان کره‌ای باید ابتدا آزمون تعیین سطح را بگذرانند و با توجه به سن و میزان دانش زبان کره‌ای در کلاس‌ها ثبت نام شوند تا بتوانند بهترین دوره مناسب خود را انتخاب کنند و بهترین بازدهی را از دوره‌های آموزش زبان کره‌ای فلارایز دریافت کنند.

ویژگی‌های دوره آنلاین آموزش زبان کره ایفلارایز

پشتیبانی و مشاوره
ارزیابی مستمر
دوره های مکالمه محور
تعیین سطح آنلاین
پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز شما را در طول دوره راهنمایی می‌کند. تمامی زبان آموزان در طول دوره بارها مورد ارزیابی مستمر قرار می‌گیرند و نتایج این ارزیابی‌ها توسط تیم مشاوره بررسی و روند رشد زبان آموزان بررسی خواهد شد.

ارزیابی مستمر

تمامی زبان آموزان در طول دوره آموزش زبان کره ای بارها مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد و بهبود وضعیت زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

هارت مکالمه یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها در یادگیری زبان کره ای است که مشکل بسیاری از زبان آموزان است. ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

شما در آکادمی زبان‌های خارجه فلارایز می‌توانید بصورت کاملا آنلاین سطح زبان خود را تعیین کنید. تعیین سطح زبان کره ای در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندنی انجام می‌شود.

سطوح دوره آموزش زبان کره ای در آکادمی فلارایز

یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در هر سیستم آموزشی مخصوصا آموزش زبان‌های خارجه، تقسیم‌بندی زبان آموزان و سطح‌بندی مناسب آن‌ها است. ما در آکادمی فلارایز، زبان آموزان را به 2 طریق دسته‌بندی می‌کنیم

تقسیم‌بندی بر اساس سطح

سطوح مختلف زبان آموزان در آکادمی زبان‌های خارجه فلارایز براساس این 6 سطح است:

  • Basic
  • Elementary
  • Pre Intermediate
  • Intermediate
  • Upper Intermediate
  • Advance

تقسیم‌بندی بر اساس رده سنی

همچنین دسته بندی زبان آموزان بر اساس رده سنی به 4 دسته تقسیم می‌شوند:

  • Kids
  • Children
  • Teens
  • Adults

دوره‌های مختلف آموزش زبان کره ای در آکادمی فلارایز

دوره‌های آموزش زبان کره ای در آکادمی فلارایز به 3 دسته دوره فشرده (VIP)، دوره ترمیک یا عادی و دوره خصوصی تقسیم‌بندی می‌شوند:

این دوره مخصوص رده سنی بزرگسالان است که برای مجموعه کتاب‌های Top Notch استفاده می‌شود. در این دوره هر سطح زبان کره ای در یک ترم تدریس می‌شود. هر ترم زبان کره ای در این دوره 30 جلسه 90 دقیقه‌ای است که طی آن یک سطح زبان کره ای به طور کامل تدریس می‌شود. در این دوره بدلیل فشرده بودن در هر هفته 3 جلسه آموزشی برگزار خواهد شد.

در این دوره روند آموزش زبان کره ای بصورت تدریجی صورت می‌گیرد. این دوره مناسب دانش‌آموزان، دانشجویان و شاغلینی است که علاوه بر یادگیری زبان کره ای دارای اولویت‌های دیگری نیز می‌باشند و از نظر زمانی نیازی به یادگیری سریع زبان کره ای ندارند.

این دوره مناسب مهاجرین و داوطلبین آزمون‌های بین المللی است که از نظر زمانی دارای محدودیت یادگیری هستند. تعداد جلسات آموزشی و زمان برگزاری بستگی به زبان آموز و شرایط او دارد.

تعیین سطح آنلاین در آکادمی فلارایز

شما در آکادمی آنلاین آموزش زبان‌های خارجه فلارایز می‌توانید قبل از انتخاب دوره مناسب تعیین سطح شوید. تعیین سطح می‌تواند به شما این امکان را دهد تا بدانید در کجای مسیر یادگیری زبان کره ای ایستاده‌اید و تا پایان مسیر چقدر فاصله دارید.

منابع و کتاب‌های دوره آموزشی زبان کره ای

ما در آکادمی زبان‌های خارجه فلارایز برای رده‌های مختلف سنی از سری کتاب‌های متفاوتی استفاده می‌کنیم.

سری کتاب‌های jolly phonics

این سری از کتاب‌های آموزش زبان کره ای مخصوص خردسالان (Kids) تهیه شده است که دارای 7 کتاب آموزشی است و با زبانی کودکانه و تصاویری جذاب، یادگیری زبان را برای خردسالان جذاب‌تر می‌کند.

سری کتاب‌های family and friends

این مجموعه از کتاب‌های آموزش زبان کره ای مخصوص کودکان توسط انتشارات آکسفورد تهیه شده است و کلیه مهارت‌های ابتدایی برای یادگیری زبان کره ای را بصورت راحت و ساده به همراه تصاویر جذاب در خود گنجانده‌اند.

سری کتاب‌های hey there

مجموعه کتاب‌های Hey There در 4 سطح و 8 کتاب توسط انتشارات لانگمن برای نوجوانان تهیه شده‌اند. در این مجموعه از قوانین کاملا عملی برای زبان آموزان استفاده شده است که بلافاصله از آن‌ها می‌توانند برای نوشتن و صحبت کردن استفاده کنند. همچنین در انتهای دروس، فعالیت‌ها و تمرین‌های بسیاری استفاده شده است که باعث تثبیت تمامی آموخته‌های زبان آموزان می‌شوند.

سری کتاب‌های top notch

سری کتاب‌های Top Notch که مخصوص آموزش زبان کره ای به بزرگسالان توسط انتشارات لانگمن طراحی شده‌اند، دارای 4 کتاب آموزشی است که زبان آموزان را از سطح A1 به سطح B1 می‌رساند. در این مجموعه از کتاب‌های زبان سعی شده است تا روی تمامی مهارت‌های اصلی یادگیری زبان کره ای مانند خواندن، نوشتن، گفتاری و شنیداری تمرکز شود.

سری کتاب‌های summit

این مجموعه کتاب‌ها در ادامه کتاب‌های Top Notch قرار دارد و زبان آموزان پس از گذراندن سری کتاب‌های Top Notch و رسیدن به سطح B1 زبان کره ای ، دو کتاب Summit را مطالعه می‌کنند که آن‌ها را از سطح B2 به C1 می‌رساند. در این سری کتاب‌ها، تمام مکالمات دارای فایل صوتی بوده‌اند و بروی تلفظ و لهجه بسیار تمرکز شده است. در انتهای هر درس زبان آموزان باید در رابطه با خود مکالمه کنند.

سری کتاب‌های tactics for listening

مجموعه کتاب‌های Tactics for Listening یکی از بهترین کتاب‌ها در حوزه تقویت مهارت شنیداری است و در 3 سطح Basic، Developing و Expanding تهیه شده است. این مجموعه به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تمامی مباحث روز را شامل شود.