آموزش آنلاین زبان آلمانی در دوره‌های فلارایز

زبان آلمانی را می‌توانید بصورت کاملا آنلاین در آکادمی زبان‌های خارجه فلارایز آموزش ببینید. در آکادمی فلارایز، سعی بر این است که با استفاده از جدیدترین و بروزترین متدهای آموزش آنلاین و مکالمه محور، در عین افزایش کیفیت آموزش، سرعت یادگیری زبان آموزان افزایش یابد. در همین راستا بهره‌مندی از برترین اساتید آموزش زبان آلمانی که دارای مدارک معتبر بین‌المللی و تجربه چندین سال تدریس هستند، سبب شده است که دوره‌های آموزشی آکادمی فلارایز از کیفیت متفاوتی نسبت به دیگر موسسات برخوردار باشد.

زبان آموزان برای یادگیری زبان‌های خارجه انگیزه و اهداف متفاوت و منحصر به فرد خود را دارند و به طبع آن دوره‌های سنی متفاوتی را هم شامل می‌شوند. برگزاری دوره‌ها و کلاس‌ها برای تمامی افراد در سنین و اهداف مختلف چالش برانگیز به نظر می‌رسد اما در این مجموعه تلاش شده است تا با برگزاری دوره‌ها و کلاسهای متنوع آموزش زبان آلمانی در سنین و سطوح مختلف به صورت گروهی و خصوصی این چالش با موفقیت پشت سر گذاشته شود. همچنین با مشاوره و پشتیبانی‌های مستمر تیم مشاوره فلارایز برای انتخاب هر دوره، قدم‌های ابتدایی زبان آموزان آسان تر می‌شود و در ادامه راه نیز با برگزاری آزمون‌های استاندارد و سنجش آکادمیک زبان آموزان، آن‌ها را به سمت اهداف خود همراهی می‌کند.

ویژگی‌های دوره آنلاین آموزش زبان آلمانی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره
ارزیابی مستمر
دوره های مکالمه محور
تعیین سطح آنلاین
پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز شما را در طول دوره راهنمایی می‌کند. تمامی زبان آموزان در طول دوره بارها مورد ارزیابی مستمر قرار می‌گیرند و نتایج این ارزیابی‌ها توسط تیم مشاوره بررسی و روند رشد زبان آموزان بررسی خواهد شد.

ارزیابی مستمر

تمامی زبان آموزان در طول دوره آموزش زبان آلمانی بارها مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد و بهبود وضعیت زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

مهارت مکالمه یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها در یادگیری زبان آلمانی است که مشکل بسیاری از زبان آموزان است. ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

شما در آکادمی زبان‌های خارجه فلارایز می‌توانید بصورت کاملا آنلاین سطح زبان خود را تعیین کنید. تعیین سطح زبان آلمانی در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندنی انجام می‌شود.

سطوح دوره آموزش زبان آلمانی در آکادمی فلارایز

یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در هر سیستم آموزشی مخصوصا آموزش زبان‌های خارجه، تقسیم‌بندی زبان آموزان و سطح‌بندی مناسب آن‌ها است. ما در آکادمی فلارایز، زبان آموزان را به 2 طریق دسته‌بندی می‌کنیم

تقسیم‌بندی بر اساس سطح

سطوح مختلف زبان آموزان در آکادمی زبان‌های خارجه فلارایز براساس این 6 سطح است:

  • Basic
  • Elementary
  • Pre Intermediate
  • Intermediate
  • Upper Intermediate
  • Advance

تقسیم‌بندی بر اساس رده سنی

همچنین دسته بندی زبان آموزان بر اساس رده سنی به 4 دسته تقسیم می‌شوند:

  • Kids
  • Children
  • Teens
  • Adults

دوره‌های مختلف آموزش زبان آلمانی در آکادمی فلارایز

دوره‌های آموزش زبان آلمانی در آکادمی فلارایز به 3 دسته دوره فشرده (VIP)، دوره ترمیک یا عادی و دوره خصوصی تقسیم‌بندی می‌شوند:

در این جلسات، تیم تخصصی- آموزشی فلارایز با انتخاب بهترین و مجرب‌ترین اساتید در سطح کشور به آموزش‌های ویژه با خدمات VIP می‌پردازد. تعداد جلسات هر ترم 30 جلسه 60 دقیقه‌ای است که در صورت درخواست زبان آموز به 20 جلسه 90 دقیقه‌ای تبدیل خواهد شد.

در این دوره روند آموزش زبان آلمانی بصورت تدریجی صورت می‌گیرد. این دوره مناسب دانش‌آموزان، دانشجویان و شاغلینی است که علاوه بر یادگیری زبان آلمانی دارای اولویت‌های دیگری نیز می‌باشند و از نظر زمانی نیازی به یادگیری سریع زبان آلمانی ندارند.

جلسات خصوصی برای آموزش زبان آلمانی مطابق با استانداردهای بین‌المللی و متد روز برگزار خواهند شد. تعداد جلسات هر ترم طبق نیاز علمی زبان آموز و نمره‌ای که در تعیین سطح ابتدایی کسب می‌کند توسط تیم مشاوره‌ای و کادر آموزشی فلارایز تعیین خواهد شد

تعیین سطح آنلاین در آکادمی فلارایز

شما در آکادمی آنلاین آموزش زبان‌های خارجه فلارایز می‌توانید قبل از انتخاب دوره مناسب تعیین سطح شوید. تعیین سطح می‌تواند به شما این امکان را دهد تا بدانید در کجای مسیر یادگیری زبان آلمانی ایستاده‌اید و تا پایان مسیر چقدر فاصله دارید.

منابع آموزشی زبان آلمانی در آکادمی فلارایز

زبان آلمانی یکی از پرکاربردترین زبان‌های زنده دنیا است که در آکادمی فلارایز دوره‌های آموزشی در تمامی رده‌های سنی از سطح مبتدی تا پیشرفته آموزش داده می‌شود. با توجه به سطوح مختلف و همچنین رده سنی داوطلبان، از منابع آموزش زبان آلمانی متفاوتی استفاده می‌کنیم.

سری کتاب‌های jolly phonics

این سری از کتاب‌های آموزش زبان آلمانی مخصوص خردسالان (Kids) تهیه شده است که دارای 7 کتاب آموزشی است و با زبانی کودکانه و تصاویری جذاب، یادگیری زبان را برای خردسالان جذاب‌تر می‌کند.

سری کتاب‌های family and friends

این مجموعه از کتاب‌های آموزش زبان آلمانی مخصوص کودکان توسط انتشارات آکسفورد تهیه شده است و کلیه مهارت‌های ابتدایی برای یادگیری زبان آلمانی را بصورت راحت و ساده به همراه تصاویر جذاب در خود گنجانده‌اند.

سری کتاب‌های hey there

مجموعه کتاب‌های Hey There در 4 سطح و 8 کتاب توسط انتشارات لانگمن برای نوجوانان تهیه شده‌اند. در این مجموعه از قوانین کاملا عملی برای زبان آموزان استفاده شده است که بلافاصله از آن‌ها می‌توانند برای نوشتن و صحبت کردن استفاده کنند. همچنین در انتهای دروس، فعالیت‌ها و تمرین‌های بسیاری استفاده شده است که باعث تثبیت تمامی آموخته‌های زبان آموزان می‌شوند.

سری کتاب‌های top notch

سری کتاب‌های Top Notch که مخصوص آموزش زبان آلمانی به بزرگسالان توسط انتشارات لانگمن طراحی شده‌اند، دارای 4 کتاب آموزشی است که زبان آموزان را از سطح A1 به سطح B1 می‌رساند. در این مجموعه از کتاب‌های زبان سعی شده است تا روی تمامی مهارت‌های اصلی یادگیری زبان آلمانی مانند خواندن، نوشتن، گفتاری و شنیداری تمرکز شود.

سری کتاب‌های summit

این مجموعه کتاب‌ها در ادامه کتاب‌های Top Notch قرار دارد و زبان آموزان پس از گذراندن سری کتاب‌های Top Notch و رسیدن به سطح B1 زبان آلمانی ، دو کتاب Summit را مطالعه می‌کنند که آن‌ها را از سطح B2 به C1 می‌رساند. در این سری کتاب‌ها، تمام مکالمات دارای فایل صوتی بوده‌اند و بروی تلفظ و لهجه بسیار تمرکز شده است. در انتهای هر درس زبان آموزان باید در رابطه با خود مکالمه کنند.

سری کتاب‌های tactics for listening

مجموعه کتاب‌های Tactics for Listening یکی از بهترین کتاب‌ها در حوزه تقویت مهارت شنیداری است و در 3 سطح Basic، Developing و Expanding تهیه شده است. این مجموعه به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تمامی مباحث روز را شامل شود.