کلاس آنلاین تافل در فلارایز

امروزه اهمیت آزمون تافل بگونه‌ای است که برای مهاجرت تحصیلی و یا کاری به بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان همانند آمریکا به ارائه مدرک تافل نیاز است. برای شرکت در این آزمون باید در سطح پیشرفته زبان انگلیسی باشید و سپس با گذراندن دوره‌های آمادگی تافل شانس خود را برای موفقیت در آن افزایش دهید. تیم تخصصی آکادمی فلارایز با چینش استراتژی‌های جدید آموزشی و تدوین برنامه‌های دقیق برای دوره آنلاین آمادگی تافل توانسته است از صفر تا صد برای دریافت این گواهی معتبر بین‌المللی همراه داوطلبان باشد.

ویژگی‌های کلاس آنلاین آمادگی تافل فلارایز

پشتیبانی و مشاوره
ارزیابی مستمر
دوره های مکالمه محور
تعیین سطح آنلاین
پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز شما را در طول دوره راهنمایی می‌کند. تمامی زبان آموزان در طول دوره بارها مورد ارزیابی مستمر قرار می‌گیرند و نتایج این ارزیابی‌ها توسط تیم مشاوره بررسی و روند رشد زبان آموزان بررسی خواهد شد.

ارزیابی مستمر

تمامی زبان آموزان در طول دوره آمادگی آزمون تافل بارها مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد و بهبود وضعیت زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

مهارت مکالمه یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها در آزمون تافل است که مشکل بسیاری از زبان آموزان است. ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

شما در آکادمی زبان‌های خارجه فلارایز می‌توانید بصورت کاملا آنلاین سطح زبان خود را تعیین کنید. تعیین سطح زبان انگلیسی قبل از شرکت در کلاس‌های آنلاین آمادگی تافل در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندنی انجام می‌شود.

آزمون TOEFL(تافل) چیست؟

تافل (TOEFL) مخفف عبارت Test Of English as a Foreign Language است که یکی از معتبرترین آزمون‌های بین‌المللی زبان انگلیسی می‌باشد و توسط مرکز ETS کانادا برگزار می‌شود. این آزمون که در حقیقت ریشه آمریکایی دارد در دو نوع کاغذی (PBT) و اینترنتی(IBT) برگزار می‌گردد. نوع دیگری از آزمون تافل مبتنی بر کامپیوتر (CBT) نیز موجود می‌باشد که برگزاری این نوع آزمون در سال 2006 توقف یافت. اما آنچیزی که شما از تافل می‌شناسید همان نوع اینترنتی (IBT) آن بوده که در میان زبان‌آموزان ایرانی بسیار رایج و پرکاربرد می‌باشد. آزمون تافل (IBT) همانند آزمون بین‌المللی آیلتس از اعتبار دو ساله برخوردار است و چهار مهارت اصلی داوطلبان یعنی (Speaking, Listening, Writing, Reading) را ارزیابی می‌کند ولی با این تفاوت که این آزمون بصورت اینترنتی برگزار می‌شود و تمامی بخش‌های آزمون از طریق کامپیوتر انجام و به مرکز مربوطه ارسال میگردد. از این رو سرعت کار با کامپیوتر داوطلبان در بخش‌هایی نظیر تایپ متن و ... باید متناسب با زمان آزمون باشد. امتیاز بندی هر مهارت این آزمون از 30 نمره است و در نهایت جمع نمرات این چهار مهارت از 120 نمره محاسبه می‌شود.

کــلاس‌های آنلایــن آمادگــی آزمــون تافــل و اهداف آن

کلاس‌های آمادگی آزمون تافل سایر موسسات بصورت کلی یک هدف اصلی را دنبال می‌کنند و آن آموزش تکنیک‌ها و اصول آزمون تافل به داوطلبان است چراکه موسسات آموزشی این کلاس‌ها را بگونه ای تنظیم کرده اند که صرفا مناسب افرادی با سطح پیشرفته در زبان انگلیسی باشند. اما چگونه افراد با سطح مبتدی زبان انگلیسی می‌توانند در کوتاهترین زمان بر زبان انگلیسی و قواعد تافل مسلط شوند در صورتی که اکثر مراکز آموزشی دوره‌های آمادگی آزمون تافل را صرفا برای سطوح پیشرفته زبان مهیا کرده اند؟ تیم تخصصی آکادمی آنلاین فلارایز برای رفع این مشکل کلاس‌های آمادگی آزمون تافل را بر مبنای دو هدف اصلی تشکیل داده است: 1) مناسب برای تمامی سطوح زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته برای موفقیت در آزمون تافل دو عامل نقش اساسی دارد: • ارتقاء دانش زبان انگلیسی به سطح پیشرفته • تسلط کامل بر تکنیک‌ها و اصول اصلی آزمون تافل این هدف در آکادمی آنلاین فلارایز آنقدر اهمیت دارد تا تمامی افراد با هر سطح و دانشی بتوانند از همان ابتدا بصورت هدفمند در دوره‌های آمادگی تافل شرکت کرده و در مدت کوتاهی هم سطح زبان خود را ارتقاء دهند و هم بر مبانی تافل مسلط گردند. 2) در دسترس بودن این کلاس‌ها برای تمامی افراد از اقصی نقاط کشور و عدم اتلاف وقت و هزینه برای حضور در کلاس کمبود مراکز آموزش تخصصی و حرفه‌ای تافل در ایران و عدم دسترسی مناسب به آنها سبب شده تا اکثر افراد با مشکل حضور در کلاس‌های آموزشی مواجه شوند. از این رو آکادمی تخصصی فلارایز برای رفع این چالش توانسته تا دوره آمادگی آزمون تافل را که جزء چالشی ترین دوره‌های حال حاضر برای بسیاری از موسسات است را بصورت آنلاین و با کیفیت چندین برابر کلاس‌های حضوری تشکیل دهد. تشکیل دوره آنلاین آمادگی آزمون تافل سبب شده تا همه افراد از هر نقطه‌ای از کشور بدون صرف هیچ هرینه‌ای در کلاس‌ آموزشی حضور یابند.

دوره‌ آمادگی آزمون تافل در آکادمی فلارایز

آزمون بین‌المللی تافل که نوع رایج آن IBT نام دارد، بصورت اینترنتی برگزار شده و چهار مهارت اصلی داوطلبان را ارزیابی می‌کند. علاوه بر این داوطلبان از نظر مهارت‌های کار با کامپیوتر نیز باید تسلط بالایی داشته باشند تا در زمان مشخص شده بتوانند آزمون را تکمیل کنند. آکادمی تخصصی فلارایز با برگزاری دوره‌های آنلاین آمادگی آزمون تافل با نام دوره جامع تافل در ارتقاء سه مهارت زبان‌آموزان نقش اساسی دارد. با شرکت در دوره جامع آنلاین آمادگی آزمون تافل: 1) زبان انگلیسی داوطلبان تا سطح پیشرفته ارتقاء می‌یابد. 2) بر اصول و تکنیک‌های آزمون تافل تسلط کامل می‌یابند. 3) روی مهارت‌های کار با کامپیوتر نظیر سرعت تایپ افراد نیز تمرین می‌شود.

زمان‌بندی برگزاری کلاس‌های آنلاین دوره جامع تافل

دوره جامع تافل برای افراد مبتدی و یا متوسط حدودا 180 ساعت کلاس آنلاین و برای افراد با سطوح پیشرفته زبان 90 ساعت آموزش آنلاین است که برای هر دو گروه بصورت فشرده و در سه روز هفته برگزار می‌گردد. مدت زمان برگزاری هر جلسه 2 ساعت می‌باشد که در نتیجه افراد مبتدی طی مدت 8 ماه و افراد با سطح پیشرفته طی 4 ماه آماده شرکت در آزمون تافل خواهند بود.

هزینه دوره آمادگی آزمون تافل

شهریه دوره جامع آمادگی تافل در فلارایز به عوامل مختلفی نظیر سطح زبان انگلیسی شما وابسته است از این رو میتوانید با تماس با واحد پشتیبانی از اطلاعاتی چون شهریه این دوره و دوره‌های مشابه آن بهره‌مند شوید. و یا از می‌توانید از طریق ثبت‌نام در پنل زبان‌آموز و تعیین سطح آنلاین از هزینه‌های مربوطه مطلع شوید. دپارتمان تخصصی تافل سعی دارد تا با برگزاری دوره‌های تخصصی آمادگی آزمون‌های بین‌المللی بصورت آنلاین سبب سهولت در روند یادگیری زبان‌آموزان شود.

دوره جامع آمادگی تافل فلارایز

همانطور که از نام این دوره مشخص است، این دوره برای تمامی افراد با تمامی سطوح زبان انگلیسی مناسب می‌باشد. چینش این دوره در سه بخش مجزا است که افراد با توجه به سطح زبان انگلیسی خود در یکی از بخش‌های دوره جامع آمادگی تافل شرکت می‌کنند:

این بخش از دوره جامع تافل برای افرادی است که در سطح مقدماتی و یا متوسط زبان هستند و باید تا سطح پیشرفته ارتقاء کنند. بخش Pre – TOEFL کلا 90 ساعت آموزشی می‌باشد که به 3 ترم 30 ساعتی تقسیم بندی شده است و بصورت آنلاین برگزار می‌گردد. هر یک از افراد با سطوح مبتدی و یا متوسط بعد از مشخص شدن سطح دقیق‌شان در یکی از این 3 ترم شرکت خواهند کرد.

این بخش، دومین گام از سه مرحله دوره جامع تافل است و برای افرادی با سطح پیشرفته زبان و یا کسانیکه دوره Pre – TOEFL را گذرانده اند مناسب می‌باشد. این دوره نیز همانند دوره قبل، 90 ساعت آموزش آنلاین می‌باشد که کلا یک ترم بوده و بصورت فشرده برگزار می‌گردد.

این بخش، آخرین مرحله از دوره جامع آنلاین تافل است که شامل آزمون‌های شبیه‌سازی شده تافل، مشاوره و پشتیبانی‌های پی در پی آموزشی به زبان‌آموزان و ورکشاپ‌های مرور تکنیک‌های آزمون تافل می‌باشد. در صورت پایان این بخش با موفقیت، به زبان‌آموزان اجازه شرکت در آزمون اصلی تافل داده می‌شود تا نمره دلخواه خود را به‌راحتی بگیرند.

ثبت نام دوره آنلاین آمادگی آزمون تافل

دوره آنلاین آمادگی تافل را در آکادمی فلارایز تجربه کنید. فلارایز با استفاده از برنامه‌های منسجم آموزشی از ابتدا تا پایان مسیر گرفتن مدرک بین المللی تافل همراه شما خواهد بود.

منابع آموزشی در دوره جامع تافل

دوره آنلاین تافل روی هر چهار مهارت زبان انگلیسی داوطلبان بصورت تخصصی و جداگانه کار میکند. در این دوره با توجه به سطح زبان انگلیسی شما کتاب‌ها و منابع آموزشی مختلفی استفاده می‌شود:

منابع آموزشی دوره آنلاین Pre – TOEFL :

در این دوره از کتب آموزش تخصصی زبان برای ارتقاء سطح زبان انگلیسی داوطلبان آزمون تافل استفاده می‌شود: Select Readings و Grammar in use و Tactics for listening و Oxford word skills از مهم‌ترین منابع آموزشی در این بخش هستند که بصورت ویژه زبان‌آموزان را در هریک از 4 مهارت اصلی ارتقاء اساسی می‌دهند.

منابع آموزشی دوره آنلاین TOEFL :

در این مرحله، با توجه به سطح پیشرفته شرکت کنندگان از کتب تخصصی زیر در جهت ارائه تکنیک‌های تافل استفاده می‌شوند: کتاب‌های Collins Skills For TOEFL IBT: مجموعه کتاب‌های کالینز جزء منابع آموزشی اصلی در دوره آنلاین آمادگی آزمون تافل می‌باشند. این کتاب در سه جلد بصورت جداگانه طراحی شده است که جلد اول برای مهارت‌های Reading, Writing اختصاص داده شده است و جلد دوم برای مهارت‌های Speaking, Listening می‌باشد. جلد سوم از این مجموعه کتاب‌ها نیز برای ارتقاء دایره لغات و سطح اطلاعات گرامر زبان انگلیسی می‌باشد. همچنین از دیگر منابع آموزشی نظیر مجموعه کتاب‌های Barron’s و The official guide to the TOEFL نیز برای آموزش تکنیک‌های تافل استفاده می‌شود.

آکادمی آنلاین زبان‌های خارجه فلارایز

آموزش تمامی زبان‌های زنده دنیا بصورت آنلاین و کاملا مکالمه محور را در فلارایز تجربه کنید. یکبار و برای همیشه هر زبان خارجی که دوست دارید را به طور کامل یاد بگیرید و به راحتی مکالمه کنید.

راه ارتباطی ما

  • تهران، خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه آزادگان، پلاک 17، طبقه 2 واحد 5
  • 09053119868
  • info@felarise.com
  • instagram

مجوزها