آموزش آنلاین زبان هلندی در فلارایز

زبان هلندی زبان مادری بیش از 25 میلیون نفر از افراد جهان است. این زبان که در کشور‌هایی مانند هلند، بلژیک ، سن مارتین، سورینام و چند کشور دیگر مکالمه می‌شود، به خاطر ریشه مشترک با زبان آلمانی شباهت زیادی به این زبان دارد. همچنین ازنظر ساختار زبان هلندی به زبان انگلیسی بسیار نزدیک است و افزون بر آن نیز لغات مشترک زیادی نیز با زبان فرانسوی دارد. هلند و بلژیک مهم ترین کشور هایی هستند که به این زبان صحبت می‌کنند که هر دو این کشور ها جزو کشورهای صنعتی اروپا محسوب می‌شوند. هلند به کشور گل‌های رز هم معروف است و در زمینه گل‌ها و گیاهان سرآمد کشورهای جهان است و از لحاظ توریستی نیز جایگاه ویژه‌ای در اروپا دارد. تمامی این موارد هلند را جزو کشور‌های مناسب برای زندگی و تحصیل تبدیل می‌کند. در آکادمی فلارایز دوره‌های مناسب زبان هلندی تحت نظر اساتید مجرب با بهترین کیفیت آموزشی برگزار می‌شود. با تعیین سطح آنلاین آکادمی فلارایز دوره خود را مشخص کنید و برای یادگیری هر چه بهتر این زبان آماده شوید.

ویژگی‌های دوره آنلاین آموزش زبان هلندی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره
ارزیابی مستمر
دوره های مکالمه محور
تعیین سطح آنلاین
پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز شما را در طول دوره راهنمایی می‌کند. تمامی زبان آموزان در طول دوره بارها مورد ارزیابی مستمر قرار می‌گیرند و نتایج این ارزیابی‌ها توسط تیم مشاوره بررسی و روند رشد زبان آموزان بررسی خواهد شد.

ارزیابی مستمر

تمامی زبان آموزان در طول دوره آموزش زبان هلندی، در تاریخ‌های مشخص در آزمونهای طراحی شده توسط کادر آموزشی فلارایز مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. تمامی زبان آموزان در طول دوره آموزش زبان هلندی بارها مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد و بهبود وضعیت زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

مهارت مکالمه یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها در یادگیری زبان هلندی است. بسیاری از زبان آموزان حتی در سطوح بالا در مهارت مکالمه ضعیف هستند که این موضوع باعث پایین آمدن اعتماد بنفس زبان آموزان نیز می شود. ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم. کادر آموزشی فلارایز با ارائه بهترین و جدیدترین شیوه‌های یادگیری زبان هلندی ، زبان آموزان را در طی مسیر یادگیری پشتیبانی می‌کنند، تا در آینده دچار مشکل در مکالمه نشوند.

شما در آکادمی زبان‌های خارجه فلارایز می‌توانید بصورت کاملا آنلاین سطح زبان خود را تعیین کنید. تعیین سطح زبان هلندی در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن انجام می‌شود. پس از تعیین سطح، تیم مشاوره ای فلارایز با شما در تماس خواهند بود.

اهداف دوره آنلاین آموزش زبان هلندی در آموزشگاه زبان فلارایز

حساسیت زیاد کلاس‌های آنلاین در نحوه برگزاری و کیفیت جلسات آموزشی سبب شده تا هر مرکزی قادر به برگزاری کلاس‌های آنلاین نباشد از این رو تیم تخصصی آموزش زبان هلندی در آکادمی فلارایز با جذب اساتید مجرب مقیم هلند توانسته تا بهترین تیم تخصصی خود را در حوزه آموزش این زبان تشکیل دهد. آموزشگاه زبان هلندی فلارایز برای دسترسی هرچه بیشتر افراد به این جلسات آموزشی، توانسته است این کلاس‌ها را بصورت آنلاین در پلتفرم اختصاصی سایت فلارایز و با نظارت دائم پشتیبان آموزشی تشکیل دهد تا کیفیت چندین برابری کلاس‌های حضوری را به زبان‌آموزان هلندی هدیه دهد. بنابراین با تشکیل چنین سیستم آموزشی قدرتمندی توسط آکادمی آنلاین فلارایز، امکان شرکت در این جلسات برای همگان مهیا شد.

دوره آموزش آنلاین زبان هلندی در آکادمی فلارایز، صفر تا صد هر آن چیزی که برای یادگیری این زبان نیاز دارید را در اختیار شما قرار می‌دهد. زبان‌آموزان این دوره آموزشی معمولا به سه دلیل نیاز به یادگیری زبان هلندی دارند: 1) جهت شرکت در آزمون سفارت هلند و قبولی در این آزمون 2) شرکت در آزمون‌های دیگر کشور هلند نظیر آزمون شهروندی، آزمون NT2، آزمون ورودی شاخه‌های پزشکی و پیراپزشکی و ... 3) تسلط کامل به زبان هلندی برای مکالمه با افراد مختلف کشورهای هلندی زبان در هر سه صورت، آکادمی آنلاین فلارایز با ایجاد دوره صفر تا صد آموزش زبان هلندی توانسته است تا تمام زبان‌آموزان این دوره را به اهدافشان برساند. از این رو، از فلارایز به عنوان بهترین مرکز تخصصی آموزش آنلاین زبان هلندی در ایران یاد می‌شود. هر ترم در دوره آموزش آنلاین زبان هلندی فلارایز شامل 21 جلسه 60 دقیقه ای است که در هر هفته 3 جلسه برگزار می‌گردد و درنهایت ظرف مدت 7 هفته به اتمام می‌رسد.

سطوح دوره آموزش زبان هلندی در آکادمی فلارایز

یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در هر سیستم آموزشی مخصوصا آموزش زبان‌های خارجه، تقسیم‌بندی زبان آموزان و سطح‌بندی مناسب آن‌ها است. ما در آکادمی فلارایز، زبان آموزان را به 2 طریق دسته‌بندی می‌کنیم

تقسیم‌بندی بر اساس سطح

سطوح مختلف زبان آموزان در آکادمی زبان‌های خارجه فلارایز براساس این 6 سطح است:

  • Basic
  • Elementary
  • Pre Intermediate
  • Intermediate
  • Upper Intermediate
  • Advance

تقسیم‌بندی بر اساس رده سنی

همچنین دسته بندی زبان آموزان بر اساس رده سنی به 4 دسته تقسیم می‌شوند:

  • Kids
  • Children
  • Teens
  • Adults

دوره‌های مختلف آموزش زبان هلندی در آکادمی فلارایز

آکادمی فلارایز برای شما سه نوع دوره مختلف زبان هلندی در نظر گرفته است تا انتخاب‌های بیشتری برای یادگیری این زبان داشته باشید. شما می‌توانید با توجه به محدودیت های زمان خود دوره مناسب خود را انتخاب کنید. این دوره ها شامل دوره فشرده (VIP) ، دوره ترمیک یا عادی و دوره خصوصی می‌باشد.

در دوره فشرده یا VIP زبان هلندی تلاش شده است تا بیشترین محتوا در کمترین زمان ممکن آموزش داده شود. به اینصورت که در هر ترم یک سطح از این زبان آموزش داده می‌شود. به همین منظور تعداد جلسات این دوره 30 جلسه در ترم خواهد بود و تعداد جلسات هفتگی نیز به سه جلسه درهفته افزایش خواهد یافت. همچنین زمان هر جلسه که در دوره عادی 60 دقیقه است در جلسات دوره فشرده تا 90 دقیقه خواهد بود. دوره فشرده برای افرادی که زمان اندکی برای آمادگی کامل در این زبان را دارند بسیار مناسب تر از دیگر دوره هاست.

در دوره ترمیک یا عادی زبان هلندی تعداد جلسات در طول هر ترم چهارده جلسه خواهد بود. و تعداد جلسات درهفته نیز دو جلسه یک ساعته می‌باشد. دوره ترمیک یا عادی از نظر زمانی از دوره فشرده طولانی تر خواهد بود اما اگر در طول هفته محدودیت زمانی بیشتری برای شرکت در کلاس‌ها و یادگیری زبان دارید، این دوره برای شما مناسب تر است.

در دوره خصوصی تعداد جلسات هفتگی بستگی به زمان‌بندی خود زبان‌آموز دارد. زبان‌آموز با تعیین تعداد جلسات هفتگی و زمان برگزاری آن و هماهنگی با استاد مربوطه می‌تواند برنامه‌ریزی بهتری برای یادگیری داشته باشد.

تعیین سطح آنلاین زبان هلندی

شما در آکادمی آنلاین فلارایز می‌توانید قبل از انتخاب دوره مناسب تعیین سطح شوید. تیم پشتیبانی آکادمی زبان‌های خارجه فلارایز پس از تعیین سطح که کاملا بصورت آنلاین برگزار می‌شود به شما در انتخاب بهترین دوره مناسب زبان هلندی مشاوره و راهنمایی می‌دهد.

کلاس آنلاین آموزش صفر تا صد زبان هلندی مخصوص چه کسانی است؟

کلاس‌های آموزش آنلاین زبان هلندی در آکادمی تخصصی فلارایز برای تمامی افراد از سراسر کشور ایران با هر سن و سطحی که دارند مناسب است چراکه در این کلاس‌ها سعی شده است تا با مجزا کردن گروه‌های سنی‌ مختلف و افراد با سطوح زبان گوناگون، توانایی شرکت در این دوره‌ آموزشی را برای همگان امکان‌پذیر کند. بنابراین اگر قصد تسلط کامل به زبان هلندی را دارید حتما یادگیری تخصصی این زبان را بصورت آنلاین و بدون اتلاف وقت با آکادمی فلارایز تجربه کنید تا کیفیتی چندین برابر کلاس‌های آموزشی دیگر مراکز را در فلارایز شاهد باشید.

منابع و کتاب‌های دوره آموزشی زبان هلندی

کتاب naar Nederland منبع اصلی استفاده شده در دوره های زبان هلندی است. این کتاب که سطح A1 زبان هلندی را پوشش می‌دهد در چهار ترم تدریس می‌شود. این کتاب برای آمادگی آزمون سفارت نیز مناسب می‌باشد. برای دیگر آزمون ها و سطوح مختلف دیگر متناسب با دوره منابع مورد نطر به زبان‌آموز معرفی می‌شود.

هزینه دوره آموزش آنلاین زبان هلندی

شهریه دوره‌ آموزش زبان هلندی در آکادمی آنلاین فلارایز به عوامل مختلفی نظیر سطح زبان هلندی شما وابسته است. بنابراین میتوانید با تماس با واحد پشتیبانی و مشاوره از اطلاعاتی چون شهریه دوره صفر تا صد آموزش هلندی و دوره‌های مشابه آن بهره‌مند شوید و یا از طریق ثبت‌نام در پنل زبان‌آموز و تعیین سطح آنلاین از هزینه‌های مربوطه مطلع شوید. تیم تخصصی آموزش زبان هلندی در آکادمی فلارایز سعی دارد تا با برگزاری کلاس‌های آنلاین با کیفیتی چندین برابر کلاس‌های حضوری، رضایت حداکثری زبان‌آموزان را به خود جلب کند.