آموزش آنلاین زبان دانمارکی در دوره‌های فلارایز

آکادمی زبان‌های خارجه فلارایز، تمامی دوره‌های ویژه آموزش زبان دانمارکی را با شرایط بین‌المللی و در گروه‌های سنی مختلف بصورت آنلاین برگزار می‌کند. شما می‌توانید با توجه به سطح زبان خود در دوره آموزش زبان دانمارکی فلارایز شرکت کنید. آکادمی زبان‌های خارجه فلارایز شما را تا انتهای مسیر یادگیری زبان دانمارکی همراهی می‌کند.

ایجاد یک برنامه آموزشی با کیفیت عالی برای آموزش زبان دانمارکی می‌تواند تاثیر قابل توجهی در میزان موفقیت کلی زبان آموزان داشته باشد. بسیاری از زبان آموزان به دلیل ترس از سختی مسیر از یادگیری زبان دوم دوری می‌کنند، اما در فلارایز، زبان آموزان ابتدا با راهنمایی‌های تیم مشاوره‌ای، اهداف آینده خود را منسجم می‌کنند، سپس با کمک نقشه راه یادگیری، که توسط مجرب‌ترین اساتید کشوری طراحی شده است مسیر آینده خود را پیش بینی کرده و متناسب با اهداف خود و نقشه راه یادگیری، برنامه‌های خود را تنظیم می‌کنند.

ویژگی‌های دوره آنلاین آموزش زبان دانمارکی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره
ارزیابی مستمر
دوره های مکالمه محور
تعیین سطح آنلاین
پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز شما را در طول دوره راهنمایی می‌کند. تمامی زبان آموزان در طول دوره بارها مورد ارزیابی مستمر قرار می‌گیرند و نتایج این ارزیابی‌ها توسط تیم مشاوره بررسی و روند رشد زبان آموزان بررسی خواهد شد.

ارزیابی مستمر

تمامی زبان آموزان در طول دوره آموزش زبان دانمارکی بارها مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد و بهبود وضعیت زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

هارت مکالمه یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها در یادگیری زبان دانمارکی است که مشکل بسیاری از زبان آموزان است. ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

شما در آکادمی زبان‌های خارجه فلارایز می‌توانید بصورت کاملا آنلاین سطح زبان خود را تعیین کنید. تعیین سطح زبان دانمارکی در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندنی انجام می‌شود.

سطوح دوره آموزش زبان دانمارکی در آکادمی فلارایز

یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در هر سیستم آموزشی مخصوصا آموزش زبان‌های خارجه، تقسیم‌بندی زبان آموزان و سطح‌بندی مناسب آن‌ها است. ما در آکادمی فلارایز، زبان آموزان را به 2 طریق دسته‌بندی می‌کنیم

تقسیم‌بندی بر اساس سطح

سطوح مختلف زبان آموزان در آکادمی زبان‌های خارجه فلارایز براساس این 6 سطح است:

  • Basic
  • Elementary
  • Pre Intermediate
  • Intermediate
  • Upper Intermediate
  • Advance

تقسیم‌بندی بر اساس رده سنی

همچنین دسته بندی زبان آموزان بر اساس رده سنی به 4 دسته تقسیم می‌شوند:

  • Kids
  • Children
  • Teens
  • Adults

دوره‌های مختلف آموزش زبان دانمارکی در آکادمی فلارایز

دوره‌های آموزش زبان دانمارکی در آکادمی فلارایز به 3 دسته دوره فشرده (VIP)، دوره ترمیک یا عادی و دوره خصوصی تقسیم‌بندی می‌شوند:

این دوره مخصوص رده سنی بزرگسالان است که برای مجموعه کتاب‌های Top Notch استفاده می‌شود. در این دوره هر سطح زبان دانمارکی در یک ترم تدریس می‌شود. هر ترم زبان دانمارکی در این دوره 30 جلسه 90 دقیقه‌ای است که طی آن یک سطح زبان دانمارکی به طور کامل تدریس می‌شود. در این دوره بدلیل فشرده بودن در هر هفته 3 جلسه آموزشی برگزار خواهد شد.

در این دوره روند آموزش زبان دانمارکی بصورت تدریجی صورت می‌گیرد. این دوره مناسب دانش‌آموزان، دانشجویان و شاغلینی است که علاوه بر یادگیری زبان دانمارکی دارای اولویت‌های دیگری نیز می‌باشند و از نظر زمانی نیازی به یادگیری سریع زبان دانمارکی ندارند.

این دوره مناسب مهاجرین و داوطلبین آزمون‌های بین المللی است که از نظر زمانی دارای محدودیت یادگیری هستند. تعداد جلسات آموزشی و زمان برگزاری بستگی به زبان آموز و شرایط او دارد.

تعیین سطح آنلاین در آکادمی فلارایز

شما در آکادمی آنلاین آموزش زبان‌های خارجه فلارایز می‌توانید قبل از انتخاب دوره مناسب تعیین سطح شوید. تعیین سطح می‌تواند به شما این امکان را دهد تا بدانید در کجای مسیر یادگیری زبان دانمارکی ایستاده‌اید و تا پایان مسیر چقدر فاصله دارید.

منابع و کتاب‌های دوره آموزشی زبان دانمارکی

زبان دانمارکی یکی از پرکاربردترین زبان های زنده دنیا است که در آکادمی فلارایز دوره‌های آموزشی در تمامی رده‌های سنی از سطح مبتدی تا پیشرفته آموزش داده می‌شود. با توجه به سطوح مختلف و همچنین رده سنی داوطلبان، از منابع آموزش زبان دانمارکی متفاوتی استفاده می‌کنیم. فلارایز از تمامی زبان آموزان داخل و خارج از ایران در هر رده سنی، جهت یادگیری زبان دانمارکی پشتیبانی می‌کند. برای دریافت مشاوره‌های آموزشی، با فلارایز در تماس باشید.

سری کتاب‌های jolly phonics

این سری از کتاب‌های آموزش زبان دانمارکی مخصوص خردسالان (Kids) تهیه شده است که دارای 7 کتاب آموزشی است و با زبانی کودکانه و تصاویری جذاب، یادگیری زبان را برای خردسالان جذاب‌تر می‌کند.

سری کتاب‌های family and friends

این مجموعه از کتاب‌های آموزش زبان دانمارکی مخصوص کودکان توسط انتشارات آکسفورد تهیه شده است و کلیه مهارت‌های ابتدایی برای یادگیری زبان دانمارکی را بصورت راحت و ساده به همراه تصاویر جذاب در خود گنجانده‌اند.

سری کتاب‌های hey there

مجموعه کتاب‌های Hey There در 4 سطح و 8 کتاب توسط انتشارات لانگمن برای نوجوانان تهیه شده‌اند. در این مجموعه از قوانین کاملا عملی برای زبان آموزان استفاده شده است که بلافاصله از آن‌ها می‌توانند برای نوشتن و صحبت کردن استفاده کنند. همچنین در انتهای دروس، فعالیت‌ها و تمرین‌های بسیاری استفاده شده است که باعث تثبیت تمامی آموخته‌های زبان آموزان می‌شوند.