به آکادمی فلارایز خوش آمدید

آموزش تمامی زبان‌های زنده دنیا بصورت آنلاین و با استفاده از جدیدترین متد آموزش زبان در دنیا

فلارایز (FELARise) شامل دو بخش FELA و Rise است. FELA مخفف عبارت زیر است: Firoozbakhsh-E-Learning-Academy است و Rise به معنای صعود و ترقی است. ما در آکادمی فلارایز تا رسیدن به هدف در کنار شما هستیم.

ما در آکادمی آنلاین فلارایز، ماموریت خود را بر پایه آموزش آنلاین تمامی زبان‌های زنده دنیا به تمامی هموطنان در سرتاسر ایران قرار داده‌ایم. کیفیت برتر آموزش‌های آکادمی فلارایز با تکیه بر اساتید مجرب و سیستم آموزشی بروز ایجاد شده است.

ما در آکادمی فلارایز، بر این عقیده هستیم که از طریق آموزش آنلاین، کیفیت عالی آموزش زبان را به تمامی نقاط ایران عزیز گسترش دهیم و تمامی هموطنان در سرتاسر ایران از بهترین آموزش‌ها برخوردار شوند.

چرا آکادمی فلارایز

استفاده از فضای آنلاین برای آموزش

ما برای گسترش کیفیت عالی آموزش زبان‌های خارجی به سرتاسر ایران و شناسایی کمبودهای موجود در این حوزه، فضای آنلاین را به عنوان فضای اصلی در آموزش زبان آکادمی فلارایز انتخاب نموده‌ایم.

تعیین سطح حرفه‌ای کاملا آنلاین

یکی از مزیت‌های ویژه آکادمی فلارایز، امکان تعیین سطح حرفه‌ای در 4 مهارت اصلی زبان‌های خارجی یعنی مهارت‌های نوشتاری، خواندنی، مکالمه و شنیداری است. شما می‌توانید از طریق پنل تعیین سطح برای تمامی زبان‌های موجود در آکادمی بصورت کاملا آنلاین سطح خود را مشخص کنید.

تمرکز بر تقویت مهارت مکالمه

یکی از مهم‌ترین مهارت‌های هر زبانی، مهارت مکالمه است که به عنوان یک نقطه ضعف برای اکثر زبان‌آموزان به شمار می‌آید. ما در آکادمی فلارایز، تمرکز خود را بروی یادگیری این مهارت قرار داده‌ایم تا این گزینه را به یکی از نقاط قوت زبان‌آموزان آکادمی فلارایز تبدیل کنیم.

استفاده از اساتید مجرب و حرفه ای

یکی از نقاط قوت آکادمی فلارایز استفاده از اساتید با تجربه و کارآزموده است که باعث ایجاد کیفیت آموزشی عالی در یادگیری زبان برای زبان‌آموزان می‌شود.